Бързи кредити - МНЕНИЯ

  • 48 549
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 918
Към днешна дата от кои кредитори е най-сигурно да се изтегли бърз кредит (~5000лв или поне 2500лв - толкова повечето отпускат макс) в рамките на 2-3 раб.дни. Без трудов договор.
Идеята е да се върнат за 1-2 месеца (може и за повече ако лихвите не са солени), като таксите (оскъпяване) да не е над 400-500лв. - да няма уловки/капани. В съседната тема се тиражират лихви с 40-50%, но не разбрах за какъв период, аз няма да изплащам повече от 3-4месеца.

На прима виста тези мернах:
БНП Париба
Изикредит
Джет Кредит, Кредисимо
 nazaem [dot] bg
smilecredit [dot] bg

Аз съм теглила от www.netcredit.bg. Тях ти ги препоръчвам, защото първият кредит им е без лихва, което си е идеално.

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 18:39 от Starrydream

# 16
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Тъкмо писах в темата на Кредисимо, но тъй като е стара ще пиша и тук.
Шефката ми не ми даде аванс, а трябваше, каза, че идната седмица ще ми даде.
Дали е рисковано да изтегля от Кредисимо 200 лв, ще бъде от тези без лихва?
Някой има ли мнение за тях?

# 17
  • София
  • Мнения: 9 918
Имаше и безлихвени, в конкуренцията, но сега не се сещам.
За 200лв аз не бих се занимавал, искат един куп лични данни (и на още 1-2ма довереници).

Зимата бях само звънял и сега ми пращат смси с оферти през 2месеца...няма опция да се спрат - някакви идеи?

Пп. Къде е най-оферта да продадеш няколко пръстена 14карата?

# 18
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ! Имам опит с бързите кредити и категорично заявявам, че ползването на такива е безумие и заробване!  Офертите за кредит без лихва е пълен кьорфишек!!! Така е, защото не лихвите са стряскащият момент в кредита, а т.нар. "банкова гаранция" на кредита, която се поема от кредитора. Размерът на тази "гаранция" е толкова голям, колкото сумата за връщане. Например, ако вземете кредит от 200лв, ще трябва да върнете 395лв! За мен най-голямата тесла е Смайлкредит: взех през  април заем от 400 лв за 30 дни. Трябваше да върна 543лв.  Забавих връщането с 3 дни и ми бе начислена неустойка от 90лв!!!! Върнах 543лв + 90лв неустойка! Другата голяма тесла е Вивус. За мен най- приемливи са Вива кредит, Неткредит и КЕШКРЕДИТ.  Всичките дават, но връщането излиза винаги двойно, заради гаранцията. По възможност не взимайте бързи кредити! Това е личното ми мнение от опит.

Общи условия

Активация на акаунт