Как спасихте брака си

  • 58 475
  • 340
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 240
Така ли? Ще ми цитираш ли, че на мен липсата на желание за секс принципно ми е чужда, да видя къде какво съм казала.

# 331
  • Мнения: X
желанието за секс у жената умира с времето
Аа, ний не сме от тех.
А каза ли, че желанието на мъжа да сваля звезди умира с времето?

# 332
# 333
  • here and now
  • Мнения: 4 200
желанието за секс у жената умира с времето
Аа, ний не сме от тех.
А каза ли, че желанието на мъжа да сваля звезди умира с времето?
Бих перифразирала "Необходимостта мъжа да сваля звезди отпада с времето"

# 334
  • Мнения: 3 114
а секса не е ли хубаво преживяване и за мъжа и за жената, особено ако все още изпитваш обич към половинката? и то хубавото как омръзва? и то след 9 години, айде да бяха повече... и на жена в разцвета на силите и нагона си, без деца които да я уморяват.
явно не го обича вече, но седи с мъжа защото е свикнала и е удобно.

# 335
  • Sofia
  • Мнения: 15 547
Е, хайде сега. И аз обичам домашен течен шоколад, пък не съм яла от години. Wink
Колкото до частта от коментара, касаеща "жена в разцвета на силите си", познавам много 30-годишни, които страдат от хронична умора, апатия и перманентна изнервеност.
Фактът, че един млад човек няма деца, изобщо не означава, че пращи от енергия, виталност и сексуална мощ. Справка – всички теми, в които авторите питат защо половинките им, с които са от едва няколко месеца, не искат да правят секс с тях.
Ниското либидо не е нещо рядко срещано в 21 в. Причините са комплексни. Peace

# 336
  • Мнения: 3 114
Е, хайде сега. И аз обичам домашен течен шоколад, пък не съм яла от години. Wink
Колкото до частта от коментара, касаеща "жена в разцвета на силите си", познавам много 30-годишни, които страдат от хронична умора, апатия и перманентна изнервеност.
Фактът, че един млад човек няма деца, изобщо не означава, че пращи от енергия, виталност и сексуална мощ. Справка – всички теми, в които авторите питат защо половинките им, с които са от едва няколко месеца, не искат да правят секс с тях.
Ниското либидо не е нещо рядко срещано в 21 в. Причините са комплексни. Peace
е тя не се оплаква от тези причини.

# 337
  • Мнения: 294
Е, хайде сега. И аз обичам домашен течен шоколад, пък не съм яла от години. Wink
Колкото до частта от коментара, касаеща "жена в разцвета на силите си", познавам много 30-годишни, които страдат от хронична умора, апатия и перманентна изнервеност.
Фактът, че един млад човек няма деца, изобщо не означава, че пращи от енергия, виталност и сексуална мощ. Справка – всички теми, в които авторите питат защо половинките им, с които са от едва няколко месеца, не искат да правят секс с тях.
Ниското либидо не е нещо рядко срещано в 21 в. Причините са комплексни. Peace

Хареса ми колко модерен и разбран човек си! Малко са като теб! Поздравления Simple Smile

# 338
  • Мнения: X
Ниското либидо, особено ако не си "роден" с такова, е сигнал за болест и проблеми.
И е редно човек да реши тези проблеми, вместо да се крие зад "....ама то днес стрес, проблеми, разправии, хич не ми е до секс вече....!".

# 339
  • Мнения: 99
За мен понижено либидо на мъж към жена не говори въобще добре. Или има друга или не я харесва повече. Има си сигурно някоя друга "полова" утеха. На мъжете им е биологично заложено повече да искат да правят секс. Мъж, на който не му се прави секс, за мен е или с проблем или някоя друга му е завъртяла главата.

# 340
  • Мнения: X
За мен понижено либидо на мъж към жена не говори въобще добре. Или има друга или не я харесва повече. Има си сигурно някоя друга "полова" утеха. На мъжете им е биологично заложено повече да искат да правят секс. Мъж, на който не му се прави секс, за мен е или с проблем или някоя друга му е завъртяла главата.
Именно.

Общи условия

Активация на акаунт