Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, търся добър психиатър в София, който може да ми помогне при панически атаки/страхове/тревожност.

Единственото ми условие е да бъде .. съвременен човек, да познава съвременните техники за лечение и справяне с подобни проблеми, не някой получил образованието си преди 30 години и всичко останало до там, не мисля че бих се доверила на такъв човек.

Моля споделяйте ми личен опит и по възможност контакти.

# 1
Бих ти препоръчала мн. добра психоложка, но за съжаление в момента не работи. Но за друго ти пиша. Не отхвърляй с лека ръка по-възрастните психолози. Сред тях има много добри, които си актуализират постоянно знанията. Работила съм с много психолози от опит го казвам.

# 2
Малко по надолу имаше тема, тази е напълно безсмилслена  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=895281;;19

Има и подфорум, както и тема за паническите атаки  Hug

# 3
Здравейте, не мисля, че темата ми е същата, като предната.
Аз търся психиатър, не психолог, също така търся човек, който е конкретно от София и е ..определен тип човек, така че ще се надявам все пак някой да сподели опит с психиатър, който е помогнал при подобен проблем.

# 4
Препоръчвам Галя Йоргова . Не е психиатър, но е психотерапевт.  В останалото мисля, че изцяло отговаря на вашите критерии.

# 5
Мога да ти препоръчам един изключително добър и млад психолог, който се води сред най-добрите в София д-р Денчев. Той се справи много бързо с моите психоатаки в рамките на 2-3 сеанса. Цените са му много ниски и даже предлага и оферти. Намира се точно в центъра на София. Ако искаш може да го потърсиш тел: 0877478997

# 6
Препоръчвам Галя Йоргова . Не е психиатър, но е психотерапевт.  В останалото мисля, че изцяло отговаря на вашите критерии.

15 000 лв за психотерапия....... това вече е впечатлямащо!

# 7

15 000 лв за психотерапия....... това вече е впечатлямащо!

А, недейте така да късате контекста! Simple Smile)) 1 година по 2 пъти седмично, 24/7 приоритетна достъпност до специалиста (по избор), включване в безплатна група.
В края на краищата никой не ходи там насила. Но все пак ходи. Simple Smile

# 8
И все пак 15 000 са си 15 000!
24на7 помощ.... по-скоро ще задълбочи проблема на търсещия помощ , отколкото да го реши.Доктора от Банкя е намерил бизнес модел-нищо лошо , ще има няколко кифли , които да го консумират с удоволствие.Качествената терапия нито струва толкова , нито иска толкова обещания.
В другата тема обсъждаме Орлин Баев-при него терапията на паника да струва максимум 1000-1500 лв за цялата година.10-15 пъти разлика не е за подминаване , но за всеки влак си има пътници.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт