Летящият Честмир

  • 3 017
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет Момичета, Дами и млади и още по-млади Баби Simple Smile

Та чешкият детски филм "Летящият Честмир" го обожавах като дете. Разказваше се за едни деца с магическа саксия дето им дава да летят и свиката плетеница около това Simple Smile Гледах го само един път и после изчезна от телевизията, колкото и да съм го търсил все Арабела повтаряха та Арабела. Та все съм си мечтал да го гледам наново, но неуспешно. Наскоро го открих на немски плюс че някой добър българин бе направили субтитри. Та доста си играх да му лепна БГ субтитрите и синхоронизирация и прочие трудности. И си викам толкова труд, бе дай го го кача на тюба, че има и други луди глави като мен, да не се блъскат Simple Smile Първия епизод така и не открих БГ субтитри за него, та съм използвал Руски авто превод. Както и да е ...

Ако ви се гледа прекрасно чешко филмче от детсвото насладете се тук:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUgT9VDXVjSsuHC6usxuzlGMlQp9Lhs6A

Поздрави Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 124
Пусках го аз на щерката преди 2 г., но ѝ превеждах в ефир в паузите на репликите.

# 2
  • Мнения: 39 296
Супер подарък. Мерси. Любимото ми детско филмче.

# 3
  • Мнения: X
Лелей, страхотия.Не можах да повярвам на очите си. bouquet
 А  " Господин Тау"...къде е?

# 4
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Йееееее.. помня го! Благодаря!  По него време даваха и Господин Тау , мисля

# 5
  • Мнения: 400
Благодаря! Страхотно филмче!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 175
Супер  bouquet Какво съвпадение, точно преди няколко дни се бях сетила за него Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
А  " Господин Тау"...къде е?
В p2pbg със субтитри, но пък сийдът е под въпрос.

# 8
  • Мнения: X
В една от Замундите го има, но не ми позволява да вмъкна линк. С български субтитри е, а аудиото е немско.

# 9
  • Мнения: 5 462
Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 5 462
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 614
Не съм бил някакъв заклет фен, но това с цветето където лекуваше косопад го помня като все едно сега съм го гледал Simple Smile Общо взето тогава бяхме затрупани от сериали от СИВ и повечето бяха яки.

П.П. Какъв е тоя превод в тубата? Леле не го говоря езика ама от тия субс нищо не се разбира  hahaha

П.П.2. И колко странно изглежда всичко след толкова години....

# 12
  • Мнения: 5 462
Мен ми се гледа Жената зад щанда с бг суб .Идея имате ли къде мога да го гледам ? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт