Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 100
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте, може ли без карта да се отиде в база? Първо да се обадя дали има сободни стаи, или няма смисъл. Благодаря ви предварително.
Трудна работа е да стане без карта, тоест без да сте заявили предварително. Ей сега звънях до Китен могат ли да ни приемат ден-два по-рано, но ми казаха , че няма места. Единствения вариант е да звъните на Почивно дело, ако някой се е отказал и да вземете неговата карта или от сега да питате за карта извън сезона след 06.09.

sssani, благодаря Simple Smile

# 496
  • Мнения: 1 138
nikolaeva - благодаря за отговора. Обадих се в почивно дело. За Несебър има ли добри отзиви, момичета. Прочетох малко страници назад, не можах да се ориентирам.

# 497
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Преди 4г бяхме в Несебър и останахме доволни.

# 498
  • Мнения: 38
Има ли вече отседнали в Созопол ?

# 499
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Има ли вече отседнали в Созопол ?
На 21ви ще ходим на Созопол... Ще качим снимки 😊


# 500
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
Аз съм съпруга на пожарникар, но тъй като тук обсъждате неща които и мен ме интересуват, реших да се включа.
Та моето питане е: Имаме карта за почивка за пръв път на база на МВР. Става въпрос за Тилия. Някой почивал ли е в трети блок, ап.31 , че ми се ще да знам предварително какво да очаквам. Предварително благодаря.: smile:

# 501
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Да попитам само - възможно ли ев дирекцията да не знаят номер на апартамент, дву или тристаен е, одобрени сме за началото на юли за Тилия, но като ги питах за подробностите - "....от София щели да дойдат в края на месеца за плащането и те щели да кажат". Та като ще плащам и не знам за какъв апартамент иде реч, дали изобщо да се хващаме на това хора. С три дребни деца сме и не знам как ще ги настаня, ако няма две спални.
И двата апартамента ще ви свършат работа. Били сме и в двата вида все с по три деца. Естествено по-добре е да сте в по-големия, осбено като цената е почти еднаква

# 502
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте момичета!
Аз съм съпруга на пожарникар, но тъй като тук обсъждате неща които и мен ме интересуват, реших да се включа.
Та моето питане е: Имаме карта за почивка за пръв път на база на МВР. Става въпрос за Тилия. Някой почивал ли е в трети блок, ап.31 , че ми се ще да знам предварително какво да очаквам. Предварително благодаря.: smile:
Били сме в трети блок. Добре е, но не знаех, че там има апартаменти.

# 503
  • Мнения: 9
Явно когато отидем ще разберем за какво иде реч. Дано да няма неприятни изненади, че сме с малки деца. Има ли някой тук за смяната от 30.08. ?

# 504
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Здравейте от БО Изгрев в гр Созопол.
Честно казано очаквах да е много зле (след доста глупости изчетени из някакви форуми),обаче останах изненадана. В 621 стая сме настанени , състои се от две единични легла (малко скърцащи),разтегателен диван , хладилник и малко телевизорче с кабелна. Има столова ,храната не е лоша, има и бар-ресторант с нормални цени за заведение. Единственото ми неудобство е че има прекалено много стълби, все  едно се качвам до Шипка 3-4 пъти на ден 🤣, а  съм с 10м. Бебе и не са помислили за рампи по стълбите. И хванахме лошото време...Nature Dash след два дни си тръгваме и понеже сме чрез една кампания тук, се оказа че бебето е външно лице и ще трябва да заплатя някаква такса за него ...Angry

# 505
  • Мнения: 5
А случайно да имате снимки на базата в Созопол Simple Smile Ние заминаваме в петък ииииии ми е доста любопитно , не че ни остана много време де  , но ще се радвам да споделите снимки 😊

# 506
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Ние в Созопол бяхме в стая точно както я е описала SK0110. Нищо особено, но беше добре. По цял ден бяхме навън, а вечер пред стаята на едни съседи играехме карти.
В момента сме в Китен. Имам снимки, но ще ги кача когато се приберем, от тел. не ми е удобно. Правейки сравнение с другите бази, тази я нареждам на последно място според нуждите на нашето семейство. Започвам с предимствата- местоположението и хубавия парк. И нищо повече. Наистина се оказа тясна стаята тройка за 4-членно семейство.  Взехме походно легло, което сгъвам всяка сутрин, за да може да се разминаваме. А апартаментите тук са само 6 и вероятността да се вредим някога е никаква. От дискотека Зангадор се чува много силно, но тъй като е хладно, затваряме вратата и шума намалява. Храната е вкусна, но не особено разнообразна. Не се почиства редовно, което също е минус.
За мен фаворит си остава Велинград. Има различни стаи, превъзходна кухня, чистеха редовно, има къде да се посети закрит басейн ако е лошо времето и в околността има какво да се разгледа. Вярно няма паркинг и площадка, но съвсем наблизо има градска площадка.
А тук сега времето е отвратително и се чудим къде да отидем. Бургас е далече, в Китен няма нищо особено. Дори си говорехме дали да не си тръгнем по-рано. До края на смяната дават лошо време.

# 507
  • Мнения: 3 196
Nikolaeva, за Китен, моето мнение абсолютно съвпада с твоето!

SK0110, бебето и да не е "външен посетител"  (или както там го наричат) пак се плаща половин такса. И за мен това е неприемливо, но такива са тъпите условия за почивка в МВР базите

# 508
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Здравейте. Може ли някой да ми даде телефоните на базата в Долна Баня?

Какво е това нещо с такси за бебетата? Някой може ли да обясни по-подробно. Ще бъдем в Тилия,  май блок 4 -апартамент.
Че тя картата е близо 300лв, доплащане за мен че нямаме брак, ако има такса за бебето (6 месечно имаме и кака на 8год) Като платим храна ....тя излезе златна тази почивка

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 13:57 от Tommelise

# 509
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Има такса за всички бебета големи ,няма значение всичко се таксува. Ние сме тук (Созопол) от четвъртък и утре си тръгваме , за бебето изчислиха че ще платя 32лв и някакви стотинки. Мвр искали да се плаща за всички без значение от възраст. Нищо че не предоставят нищо за бебето ...

Общи условия

Активация на акаунт