Т от десет дни и продължава ...

  • 1 426
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
 #Cussing out
Бебо има Т от десет дни вече. Първо вдигаше 3 дни над 39 и ни поставиха диагноза възпаление на ушите.
Лекувахме с Отипакс и сиропчета за Т
Уж се оправи и от два дни пак почна да вдига - не толкова, но предимно вечер - снощи в 3 часа 38.2
Водих го днес на лекар, каза че изглежда абсолютно здрав, ушите са минали.
Уж ни расте втори зъб, но не е пробил още, а и той от пшървия рева няколко дни, а сега е много спокоен.
Според вас какво е това чудо?
Мисля да потърся някой хомеопат и да се консултирам отново -  може ли някой да ми препоръча хомеопат, който се занимава предимно с деца и има повече опит?
Много Ви благодаря момичета   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 455
Първо бих те посъветвала да пуснете една урина, за да изключите някаква бъбречна инфекция.
Идеята за хомеопата е много добра. Най-добре е да идете на класически хомеопат. За съжаление аз в момента не мога да препоръчам такъв (всъщност имам хомеопат, но още нямам отзиви, защото се познаваме отскоро), но имам една Боаронска хомеопатка, която ни е помагала не веднъж. Аз, обаче, доста се разколебах за Боаронските методи на лечение, така че според мен е най-добре да се търси класически хомеопат. Ако все пак искаш координатите на Боаронката - пиши ми на лични - ще ти ги дам.
поздрави

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз веднага за урина се сетих - пуснете обикновена и стерилна урина задължително!

# 3
  • Мнения: 1 072
Чакай малко, 10 дни непрекъснато или е имало 1-2 дни без температура? Разликата е огромна!

# 4
  • Мнения: 142
Ох, като чуя за температура и направо цялата настръхвам..Понеже и аз съм го изживяла с моя бебо. Послушай съветите на майките по-горе за урината.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Разбира се, че трябва да се пусне стерилна урина. Както и кръвна картина със СУЕ. И после вече избирай подходящите методи за лечение.
 Успех и дано не излезе нещо сериозно.
А, и не мисля, че продължителна и висока температура се свързва със зъбоникнене.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Водих го днес на лекар, каза че изглежда абсолютно здрав, ушите са минали.

Какъв специалист каза, че ушите са минали?

# 7
  • Мнения: 1 883
Добър хомеопат е др Вилма Михайлова - била е педиатър 20г завеждащ в детско отделение

# 8
  • Мнения: 1 883
Пропуснах да дам координатите й -
Д-р Вилма Михайлова
Медицински център "Хирон"
бул. "Ал. Стамболийски" №34
тел. 981 43 55 и 981 93 10

# 9
  • Мнения: 2 006
Непрекъснато ли има температура или ?
Задължително пуснете кръвна картина и урина!
Бързо да се оправяте Peace

# 10
  • Мнения: 243

И ние бяхме така с бебо миналата седмица.Но той ужасно се изтощии от високата t, и ни взеха в болница.
Диагнозата е ОВИ. Не се размина обаче без антибиотик. В болницата му вливаха и система, за да не се обезводни. Вече сме си в къщи.
Уф, от тази висока t дечицата повяхват като цветенца, но като им мине и стават кукуряк за нула време.
Стискаме ви палци да се оправите бързо....

# 11
  • Мнения: 1 652
Отипакс не лекуват възпалението на ушите,само облекчават болката.мисля че е трябвало да пиете антибиотик,и всичко ще се оправи.

# 12
  • Мнения: 2 100
моя горчив опит показва,че Т не е изобщо за подценяване -особено толкова дни.
Заеми се по сериозно с това и търси компетентен лекар

# 13
  • Мнения: 585
Момичета, Жоро е добре днес, няма Т.
Дано се е оправил вече.

Ушите ни ги видя същата лекарка, която предписа капките. Пробвахме и с антибиотични, но той се обрина от тях и затова останахме на Отипакс.
Изследвания на урина и кръв правихме една седмица преди да се разболее и всичко беше Ок, но ако до няколко дни пак почне да вдига Т, ще отидем задължително отново.
Благодаря и за докторката-хомеопат - това че е била педиатър дълги години е обнадеждаващо.
Някой друг да е ходил при нея?
Благодаря на всички ви.

# 14
  • София
  • Мнения: 896
Да, аз и двете ми дъщери се лекуваме при д-р Михайлова. За проблемите с ушите ще споделя какво се случи на малката ми дъщеря. Ноември месец изкара вирус и една вечер след това буквално писна от ухо. Който има опит знае какво е да те боли ухо. След като се свързах с нея и дадох предписаното лекарство болката отмина буквално за минути , детето стана и започна да си играе и проблема повече не се върна.
Горещо я препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт