Ето ги нашите супер еко кубчета

  • 2 589
  • 61
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пускам тази тема, да ви се похваля какви хубави кубчета си правим  Flutter   .....и да ви вдъхновя да си направите и вие   Grinning.....................
Разочаровани, че няма нищо такова на нашия пазар, ние решихме да направим сами кубчетата на детето..........
Купихме си една летва (?) 4 на 4 см и мъжа ми я наряза на кубчета.....после аз измислих картинките, като се стараех на всяко кубче да има :

буква, число, животно, растение, превозно средство и някакъв символ....Е не винаги се получаваше...........Нарисувах ги с молива и после с пирографа.........Остават ми още доста кубчета с най- трудните букви ....сега съм на номер 20 ( У ) Отдавна ги правя...сигурно има 4 месеца....много съм несериозна.....

Страхотна игра пада с тях обаче.....
Стават за редене( т.е.  развиване на координация ), учи букви......научил е много сам- той ми сочи аз му казвам......Знае животните, които слагаме да живеят в едни картонени къщички.............стават и за гризане ......и т.н......
Това му е любимата играчка...
Е, не са идеални...даже въобще не са идеални, но нали сме ги правили ние- много си ги харесваме  Grinning


Вижте ги:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16679&AlbumId=48704&PhotoId=2024814

# 1
  • Мнения: 1 771
 newsm10 чудесни са и много оригинални  smile3501

# 2
  • София
  • Мнения: 3 658
Браво, браво Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 416
Браво! За мерака и въображението ти!  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Страхотно сте се справили Simple Smile
на Дияна и бях купувала кубчета като малка, но те май бяха само 9 в кутийка. Сега вече са разпилени, ако не и изхвърлени.

# 5
  • Мнения: 3 932
 Hug Все едно, че аз съм ги правила...

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Много са хубави!

# 7
  • Мнения: 470
Браво за търпението и всеотдайността, с която мислиш за твоето детенце! Много се впечатлих от кубчетата наистина!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Ей, страхотни са - браво  Simple Smile

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много са красиви и наистина са великолепна играчка, с която детето ще играе с години (и следващото след него, та и до внуци могат да стигнат Wink).
Най-простичките играчки дават най-голям простор за въображението и децата най-много си играят с тях.

# 10
  • Мнения: 695
невероятна идея  newsm74, а и много добре сте се справили в изработката smile3501 smile3501 smile3501

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Браво, супер сте се справили. smile3501
Ние имаме два комплекта дървени кубчета, които са като пъзели - на тях са залепени картинка от приказки. Наистина си играят много с такива неща.


ПП Редакцията е на технически грешки.

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 12:05 от Ваня68

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Страхотни са! smile3525
Ние имахме от тези кубчета със залепените картинки по тях. За съжаление малката им разказа играта, като им отлепи картинките. Но на мен изобщо не ми идва да рисувам и просто съм ги хвърлила. Иначе падаше доста игра с тях.  smile3521

# 13
  • Мнения: 1 059
Стахотни са браво . Ето какво ще прави тати през отпуската Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 896
Страхотни! Браво!   bouquet
Благодаря за идеята!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт