neshto ne razbiram za temperaturata

  • 917
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Zdraveite momicheta,
oburkana sum-chetoh che temperaturata po vreme na ovulacia se povishava s okolo 1 gradus. Po vreme na cikula mi tia e 35.5, okolo 14-15 den 35.7, a 1-2 dena po-kusno 37.9 i taka do nachaloto na novia cikul. Kude gresha?

# 1
  • Мнения: 7 718
Ники, моля те пиши на кирилица.Рядко са момичетата с такава голяма разлика, но мисля, че не е проблем, ако всеки месец е така. Обсъди го с лекаря си. Колко месеца си си мерила температурата? За базалната температура ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 4 068
Защо мислиш,че грешиш някъде?
При такава хубава температура във втората част на цикъла явно си имаш страхотна овулация.Това е.Сега остава само да уцелите момента и хоп......готово е бебчето.после се похвалваш тук и ние ти честитим яко.
Майтапа на страна ама температурата ти е много добра и е съвсем нормална.Не се стряскай ами давйте смело.
Успех и стискам палци!

# 3
  • Мнения: 9 045
Нали я мериш на едно и също място? Щото ако е на различно-един път орално,друг път анално (нали там е най-висока),съвсем нормално е да имаш такава разлика.Напиши повечко подробности Simple Smile

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 179
аз лично не знам за това правило, че температурата трябва да се повиши с един градус, чела съм доста, трябва д аима повишаване, но то е различно при всеки.
Основно като си погледнеш графиката е добре тя да е двуфазна, а понякога е  и трифазна, тоест да иам разлика между темепратурите в първата и втората част на цикъла, която при теб доколкото разбрах я има.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 179
Ники, когато започваш де пишеш постинг горе над текстовото поле има едно бутонче, на което пише EN, това е Кредор, който можеш да използваш ако нямаш инсталирана кирилица, просто натисни това ЕН и ще сe появи едно BP (фонетична кирилица- съвпада с латинските букви ) или БГ , което е БДС стандарт

# 6
  • Мнения: 3 634
Мила Ники, когато пишеш постинг виждаш ли отгоре на полето в което пишеш има едно на което пише KREDOR? А до него има едно синьо квадратче на което пише ЕN? Кликни на него... избери Българска Фонетична и готово... вече можеш да пишеш с кирилицата!!!

# 7
  • Мнения: 3 634
Мдааа... аз и Ва мислим по един и същ начин и по едно и също време Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 399
Можеш ли да си каЧиш температурите в някоя от програмите за следене на цикъла и да изпратиш линка за да видиме графиката ти? ИнаЧе е малко трудно да си говориме така с няколко цифри. Но по принцип звуЧи наистина като двуфазна температура.

П.С. Латиницата се вклюЧва от това бутонЧе което е до надписа Кредор и мможеш да си избереш или БДС или  фонетиЧна (и двете са много трудни ако клавиатурата ти е само на латиница, от опит знам  Confused )

# 9
  • Мнения: 4 399
Ima mnogo, lichno az i powecheto momicheta tuk polzvame www.fertilityfriend.com. Iziskwa registracija, no tja e bezplatna, a sled tova ima i opcija da poluchish link koito mojesh da pokazvash v postingite si.

Общи условия

Активация на акаунт