Инсулинова резистентност и бременност

  • 22 862
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 253
Има още за чистене - не ти трябва никакъв хляб, пък ако ще и Вита да е. Не са ти нужни овесените ядки, булгурът, махни и меда. Това са все храни, които рязко вдигат кръвната захар, след това инсулина и нататък знаеш какво се случва.

Е то стана прекалено изчистено, че чак безвкусно.

# 16
  • Мнения: 415
Аз да побутна темата.от три години имам ИР и пиех сиофор но заради бременост прекратих, ендото ме посъветва така,а гинеколога искаше да продължа да го приемам,сега мисля да си направя пак обременяване защото само кръвна захар ми пуснаха и тсх.

# 17
  • Мнения: 3
Обърни внимание на храненето си, с него можеш да контролираш ИР.
Моя позната се подложи на много сериозен хранителен режим заради гестационен диабет. Освен че реши проблема с диабета, след раждането бе с 20 кг надолу.

Znaesh li s to4nos koi e izgotvil rejima i kakuv e bil. Bi mi bilo interesno.
_______________
Пишете на кирилица.

ed. модератор

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 22:45 от AnMary

# 18
  • София
  • Мнения: 11 942
Обърни внимание на храненето си, с него можеш да контролираш ИР.
Моя позната се подложи на много сериозен хранителен режим заради гестационен диабет. Освен че реши проблема с диабета, след раждането бе с 20 кг надолу.

Znaesh li s to4nos koi e izgotvil rejima i kakuv e bil. Bi mi bilo interesno.

Пиши на кирилица!

Не мисля, че някой го е изготвил специално за нея. Суперстриктно НВ-ВМХ беше.

# 19
  • Мнения: 288
Добро утро.Темата е стара, но се надявам някой да ми даде съвет.Бременна съм в 22г.с и имам ИР.АГ ми пусна обременяване с глюкоза, но само кр. захар без инсулин.Предполагам, че му трябва само да види да нямам гестационен диабет.Чудя се когато правя изследването да си пусна и инсулин да видя как и какви стойности има.Тук ми е въпроса има ли смисъл да пускам инсулин или няма?

# 20
  • София
  • Мнения: 11 942
Има смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт