Свършване в моята приятелка

  • 8 408
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте приятели, днес правих секс с приятелката ми.
Бях сложил презерватив , но накрая когато свършвах той се е скъсал явно.
Но когато започнах да свършвам доста трудно беше и тогава сигурно се е скъсал..
Ако може да попитам има ли вероятност моята приятелка да е забременяла ?
Защото не съм много голям и съм твърде уплашен !

# 1
  • Мнения: 6 313
При ВСЯКО правене на секс има вероятност жената да забременее.

Ето статистики за ефективността на различните методи за контрацепция (предпазване от нежелана бременност):

Метод за контрацепция/ Ефективност


Сексуално въздържание - 100% Grinning

Вазектомия (стерилизация на мъжа) - близо 100%
Стерилизация на жената - близо 100%

Планова орална контрацепция - около 97%
Спешна орална контрацепция - 98%
Презерватив - 82 до 98%
Цервикална шапка - 84%
Диафрагма - 85 до 96%
Контрацептивна инжекция (Депо-Провера) - Почти 100%
IUD или спирала - 98%
Календарен метод - 75%
Прекъснат коитус под - 70%


Ако въпросът е "има ли вероятност", отговорът е "да, има вероятност".
Ако въпросът е "дали е забременяла", на него може да отговори само тестът за бременност и доктор след няколко седмици. Никой тук не би могъл да каже дали е забременяла или не.

Има възможности за спешна контрацепция до 72 часа след половия акт, но този тип спешна контрацепция трябва да се прилага рядко (в краен случай).

Ако момичето бях аз или ми бе дъщеря, със сигурност бих приела спешен контрацептив в този случай.

# 2
  • Мнения: 7 325
Бягай в аптеката и следващият път по-внимателно.

# 3
  • Мнения: 23
Ами ако трябва да пие ексапеле или там нещо , тя ми каза ,че всеки ден пие някакви хапчета противозачатачни и ми казва , че няма опасност , но не мога да съм спокоен

# 4
  • Мнения: 11 234
Ако пие противозачатъчни би било безкрайно тъпо да пие и Ескапеле.

От каките да знаеш - независимо дали си с презерватив или не - свършвай винаги извън момичето. Винаги ако не искаш непланово да си татко Wink

# 5
  • Мнения: 23
Ако пие противозачатъчни би било безкрайно тъпо да пие и Ескапеле.

От каките да знаеш - независимо дали си с презерватив или не - свършвай винаги извън момичето. Винаги ако не искаш непланово да си татко Wink
Добре като ги пие ще има ли опасност ? 

# 6
  • Мнения: 6 313
Погледнете статистиките горе.
Да, опасност винаги има, но ако пие противозачатъчни (това е информация, която липсваше в първата публикация), то вероятността да забременее е изключително малка.

Щом пие противозачатъчни, то не трябва да приема допълнителен хормонален препарат за спешна контрацепция като Ескапеле.

Ако пие противозачатъчни хапчета редовно, то може да сте по-спокойни.

Личното ми мнение обаче е, че за по-голяма сигурност би трябвало да се комбинират два контрацептивни метода (както вероятно и правите, доколкото разбирам от публикациите - противозачатъчни хапчета плюс ползване на презерватив, който предпазва не само от забременяване, но и от полово предавани болести).

# 7
  • Мнения: 25 645
Ако пие противозачатъчни би било безкрайно тъпо да пие и Ескапеле.

От каките да знаеш - независимо дали си с презерватив или не - свършвай винаги извън момичето. Винаги ако не искаш непланово да си татко Wink
Добре като ги пие ще има ли опасност ? 
Опасност от какво?

# 8
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Да не остана назад, ако пие противозачатъчни в никакъв случай да не пие и Ескапеле.

Обяснява му се, той пак пита едно и също. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 23
Погледнете статистиките горе.
Да, опасност винаги има, но ако пие противозачатъчни (това е информация, която липсваше в първата публикация), то вероятността да забременее е изключително малка.

Щом пие противозачатъчни, то не трябва да приема допълнителен хормонален препарат за спешна контрацепция като Ескапеле.

Ако пие противозачатъчни хапчета редовно, то може да сте по-спокойни.

Личното ми мнение обаче е, че за по-голяма сигурност би трябвало да се комбинират два контрацептивни метода (както вероятно и правите, доколкото разбирам от публикациите - противозачатъчни хапчета плюс ползване на презерватив, който предпазва не само от забременяване, но и от полово предавани болести).


Ами да каза ми , че всяка сутрин ги пие , но аз я накарах около 1,2 часа след случката да изпие още едно

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
 Joy
Извинявам се, не се сдържах.

# 11
  • Мнения: 11 234
Много, много малка опасност.

Виж ти си се поинтересувал, предложил си помощ, потърсил си решение. От тук нататък тя решава дали да поеме или не възможен риск. Хубаво е, че е свела риска до минимум и е достатъчно умно момиче да прави секс с презервативи дори като пие противозачатъчни.  Peace

Ти като едни мъж в началото на сексуалния си живот седни и почети кога може една жена да забременее /в кои дни от цикъла и/, как да пазиш себе си и момичетата си, какво и как е добре за теб и тях да правите в секса, какво се прави ако стане гаф като този, какво се прави ако има нежелана бременост. После чети как се става MASTER в кревата, практикувай прочетеното и славата ти ще се нови навред Mr. Green Дори и в секса четенето бе в началото...  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 25 645


Обяснява му се, той пак пита едно и също. Rolling Eyes


Тоя наистина е в шок.
И модератор му обясни нещата като на първолак. ooooh!


Ами да каза ми , че всяка сутрин ги пие , но аз я накарах около 1,2 часа след случката да изпие още едно
Още едно какво?! Противозачатъчните се пият по 1 на ден...и тя го знае добре.

# 13
  • Мнения: 7 325

Ами да каза ми , че всяка сутрин ги пие , но аз я накарах около 1,2 часа след случката да изпие още едно

И тя пи ли още едно  Shocked?

# 14
  • Мнения: 11 234
Е, нищо нямада и стане от 2 за един ден Wink

Общи условия

Активация на акаунт