Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 38 246
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 331
Ooo, защо не съм се сетила досега!? И аз така ще му давам. С лъжичка му давах лекарствата, когато беше болен, и се получаваше.
Без бойлер в тези жеги...ужас!

# 736
  • Мнения: 712
Момичета, малко се притесних, че още не сме ходили на ортопед...имаме час за другата седмица. Педиатърката не ни е пращала, аз се сетих и се стреснах, че нищо не е казала...Дали много сме закъснели? Вие кога ходихте?

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
И аз давам вигантола с лъжичка по 2 капки сутрин. Не са ни казвали нищо нито за намаляване на дозата, нито за увеличаване.
Относно ортопеда ние ходихме към 40 ден някъде, но не мисля, че ще е проблем да отидеш и сега. Ние ходихме на частно 40лв преглед

# 738
  • Мнения: 2 515
И ние още не сме го водили на ортопед. Педиатърката каза, че трябва до третия месец да се иде Simple Smile

# 739
  • Мнения: 2 532
При изписването ми казаха да я заведа още през първия месец. На 20дни беше някъде. Иначе с баткото не знаех и около 3-4месец го водих.
Аз май няма да се размина с антибиотика този път. Поддържам си температура и това е. Вчера щях да пукна с 40,3. Днес редувам парацетамол с нурофен и чак 40 не съм вдигала. Пия хомеопатия,вчера и едно хапче достинекс даже...ама нито червенината се разнася, нито температурата спада. Чакам до вечерта и го купувам вече антибиотика, че си е голямо мъчение. За трети път имам проблем от раждането насам. Ако броя и сина ми, ми е шести. Не знам ако се случи отново, дали ще издържа или направо ще се съглася да спра кърмата Tired
Айде...казах си мъката Cry

Последна редакция: чт, 07 юли 2016, 14:33 от цветна палитра

# 740
  • Мнения: 712
Благодаря, момичета.
Цветна палитра, дано бързо се оправиш.
Аз когато имах температура и не знаех още от какво, изчетох сума ти и неща за мастита. Препоръчва се почивка на легло. Нормално да се чувстваш така, най-важното е да си спокойна ти. Бебето гладно няма да остане. Кърменето трябва и да е приятно, ако носи толкова много проблеми, би било разбираемо каквото и да решиш.
Днес малкият не иска да спи и това е.  #Crazy

# 741
  • Мнения: 3 331
A моя не може да се изака и се нерви ooooh!

# 742
  • Мнения: 2 515

Днес малкият не иска да спи и това е.  #Crazy
А нашият снощи - в чудо се видях  ooooh!

# 743

Общи условия

Активация на акаунт