за бременни

  • 721
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Само да кажа че вчера бях в метро.Взех си панталон-тип анцунг/плата му/,който е с много широк ластик отгоре и става за бременни.Казвам го защото като бях аз бременна давах по 40лева за дрехи и хич не ми беше толкова приятно да купувам нещо за два три месеца.
Та панталона е 12 лева,затова го казвам:))Ако има желаещи мога да снимам....

# 1
  • Мнения: 1 426
айде, щракни го

# 2
Наистина може ли и снимка?
Цената е супер адекватна за бременни жени. Особено като мен, които ще го носят още мъничко, но то не се знае. Може и да ми става и след като родя  Grinning

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
65й769ъ6 кщ

# 4
  • Мнения: 2 039
Само да кажа че вчера бях в метро.Взех си панталон-тип анцунг/плата му/,който е с много широк ластик отгоре и става за бременни.Казвам го защото като бях аз бременна давах по 40лева за дрехи и хич не ми беше толкова приятно да купувам нещо за два три месеца.
Та панталона е 12 лева,затова го казвам:))Ако има желаещи мога да снимам....
Ох,аз и аз си взех такъв,но дължината му е една такава странна,нещо като 7/8-ми.Освен това постоянно се свлича,така че го нося само из къщи.Иначе като десен е много готин smile3525

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
аз пък не  исках там да пробвам и си взех най големия xl.И на мен ми се свлича....ама като гледам явно нее от размера...добре че беше само 12лв.

# 6
  • Мнения: 5 790
Да, много си заслужава 12 лв. И аз докато бях бременна се чудех какво да обличам. И на мен като isaikova 40-50 лв. за панталон не ми се даваха, ама като ме притисна нуждата... 65 лв дадох за костюмче. Сега гледам тук и тук дънките за бременни са по 20-тина лева. Как да не те хване яд...

Общи условия

Активация на акаунт