Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 857
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 505
Нито веднъж не ми е правил масаж.Изкарах цялата си бременност сама-той работи в чужбина.Но дори и да беше тук пак нямаше да се "скъса" да ми прави масажи,защото на мен не ми е много приятно. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 164
Не ми прави, ама и аз изкарах доста леко бременността в това отношение: никакви болки в стави или отоци, като при повечето случаи.
Само като се разболях от един вирус към края, ме болеше всичко и ме разтриваше.
А и веднъж ми прави масаж на стъпалата, тогава ме боляха малко.

# 47
  • Мнения: 549
аз самата не обичам масажи

# 48
  • Мнения: 2 910
Много рядко, само, когато го помоля Sad

# 49
  • София
  • Мнения: 2 227
В интерес на истината колкото пъти поискам толкова пъти ме мачка.  Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 375
когато поискам - мачкаме нещо.... и после всичсо ме боли   ooooh! за тома си купих масажна възглавница и се чувствам чудесно!  Joy

# 51
  • Мнения: 292
Като го помоля Simple Smile, пък и като му обясня как не мога без него .... как да ми откаже  Wink

# 52
  • Мнения: 8 917
Миналата вечер случайно попаднах на предаване по ТВ България, което разглеждаше темата за масажа по време на бременност.
Реших да проверя как стоят нещата при вас.
Аз започнах да получавам масажи още в началото на съвместното ни съжителство, а сега те са двойно по-усърдни Wink Ясно е, че не се оплаквам....
Вие сте!

И преди, и сега никога не ми е отказвал като съм го помолвала Peace

# 53
  • Мнения: 1 382
За мое съжаление, с хиляди молби и подкупвания, въпреки тумбака.
 Да внимават като ви правят масаж на краката, особено преди да е минало първото тимесечие  Naughty, по-нежно, с погалвания  Peace

# 54
  • Мнения: 356
Масажи ли??? Shocked Shocked Shocked
Абе как ги карате?Аз се отказах моя да го карам, защото неговото е по-скоро мачкане отколкото масаж.Вместо да се отпусна аз се стягам още повече SadМай ще трябва да си намеря някои друг да ме масажира Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 858
Хич не го бива в масажа и аз за това не моля .

# 56
  • Мнения: 660
Мъжът ми е кинезитерапевт , така че , милият си знае - вечер като се прибере има още около 2 часа " работно време " върху мен  Laughing ! Пълна програма !!!

# 57
  • Мнения: 3 069
Почти всяка вечер ми прави масаж горкия, имам силни болки в тазобедрените стави и много ме облекчава.Не мога да се оплача от мъжа ми, ама аз съм станала неконтролируема и ужасна, как ли ме търпи.......

# 58
  • София
  • Мнения: 250
Дори когато имам нужда и го помоля ме стиска 3-4 пъти и казва:
-Айде, стига ти толкова.
От кога си мечтая за един хубав масаааааж

# 59
  • Мнения: 2 609
Никога не ми е правил, няма и да ми направи, много мрази Simple Smile

Дори когато имам нужда и го помоля ме стиска 3-4 пъти и казва:
-Айде, стига ти толкова.
От кога си мечтая за един хубав масаааааж

Това важи с пълна сила и за моя мъж Sad.

Общи условия

Активация на акаунт