Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 856
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Миналата вечер случайно попаднах на предаване по ТВ България, което разглеждаше темата за масажа по време на бременност.
Реших да проверя как стоят нещата при вас.
Аз започнах да получавам масажи още в началото на съвместното ни съжителство, а сега те са двойно по-усърдни Wink Ясно е, че не се оплаквам....
Вие сте!

# 1
  • Мнения: 5 401
Ох, какви ти масажи - дай му сутрин и вечер да ми гали корема и да му се лигави.  tooth За мен никой не се сеща вечеее!!!!!!  newsm45

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моята половинка има диплома за масажист.Почти всеки ден ми прави масажи защото много ме боли кръста.Аз не го моля всеки път, той сам предлага.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Благородна завист ме обзе Sunglasses

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благородна завист ме обзе Sunglasses
И мен ме обзе,ама не знам колко е благородна Twisted Evil

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Аз съм завършила кинезитерапия и съм го обучила. Докато бях бременна ми правеше масаж почти всеки ден. Сега пак ми прави, но се редуваме-няколко пъти той на мен и веднъж аз на него и после пак така.

# 6
  • Мнения: 2 849
Само като бременна ме попоглезваше и то ако го помоля . WinkНай-обичаше да ми маже корема вечер и да говори на бебчо . Hug

# 7
  • Мнения: 103
На мен масажче ми прави редовно,още преди да забременея,но сега малко повече отпреди,заради кръстчето.  Grinning Heart EyesМного е приятно. Peace

# 8
  • Мнения: 1 341
Благородна завист ме обзе Sunglasses
 Peace

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Докато бях бременна,всеки ден ми правеше масажи на краката и вечер ме мажеше с разни кремове.Сега съм го хванала да ми прави масажи с антицелулитен крем Peace.Всяка вечер по 1 час Twisted Evil!

# 10
  • Мнения: 545
Само можеш да се радваш на вниманието от страна на таткото! Моят като се върне е толкова изморен, че иска аз да му правя на него, не той на мен, а е толкова приятно и отпускащо за гърба и кръста, особено сега, накрая...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ох, какви ти масажи - дай му сутрин и вечер да ми гали корема и да му се лигави.  tooth За мен никой не се сеща вечеее!!!!!!  newsm45

А като се роди бебо още по-малко внимание се получава от страна на околните!!!! Crossing Arms

А иначе - много рядко, щото аз не давам, не го бива за тази работа - стиска силно и ме боли  Sad

# 12
  • Мнения: 1 489
Аз всеки ден искам,но през два-три дни ми се отваря парашута.Иначе мачка много хубаво.

# 13
  • Мнения: 1 107
Никога не ми е правил, няма и да ми направи, много мрази Simple Smile

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
В последно време много ме схваща врата и направо не мога да седя на едно място, чак се схваща ръката, та мойто момче ме мачка всяка вечер. Имам си и масажор, но друго си е човешка ръчичка да ме намачка  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт