Въпрос за д-р Томова кардиолог

  • 2 343
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Може ли някой да ми даде нинформация, къде преглежда д-р Томова сега (имаме направление, т.к. ни отриха шум на сърчицето)... имам следната информация до момента:
- Медикодиагностичен център срещу Института по хигиена
- педиатрията на Майчин дом (излезе с търсачката)
само не знам дали двете са едно и също нещо.
Моля, ако някой скоро е ходил при нея да помогне с точен адрес.

... свързах се с нея по телефона (088/7606830), тя ми каза кога приема - вторник и четвъртък от 11ч и че трябва да си вземем номерче, но беше в движение и ми стана неудобно повече да разпитвам Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Здравей, по телефона, който си изписала разбрах че става въпрос за доц. Томова. Тя по специалност наистина е кардиолог, но има страшно много написано за нея във форума за феталната морфология, която прави на бременни. Преглежда на доста места, но специално за кардиологични проблеми не знам къде, може би в детската болница до центъра по хигиена. Пусни търсачката и ще има доста за нея

# 2
  • Мнения: 694
Да това е същата доц. Томова. За дечица приема в Педиатрията. Другия вариант е в 3-та градска д-р Велковски. Това което аз знам, че двамата са много добри лекари в тази област.
Томова е много човечна, а ти не се притеснявай всичко ще е наред. Доста дечица се раждат с такъв шум, така че само спокойно.

Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Обади й се още веднъж. Попитай я и къде преглежда, и как можеш да си запишеш час-тя ще ти каже най-добре. Тя е много мила жена. Няма да ти направи проблем, че й звъниш.
Преди 2 години преглеждаше в една сграда между Центъра по Хигиена и Била-Славия-след пресечката на Д. Несторов и Прага.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря момичета,
днес бяхме при нея, тъй като издирвах (добре че на сайта ан Иститута по хигиена намерих частична информация Simple Smile, а тук иамло отговори, но вчера не погледнах), публикувах информация с описание в основната тема с адресите.
Надявам се всичко да е добре още съм притеснена, тй като д-ракта каза, че е невинен шум, но малко по-особен и се налага и Ехо, което оше не знам кога ще ни направят.


ето координати от мен на детски кардиолог - доц. Томова вт./чет. 11:30-13:00 ч (тъй като не намерих във форума)

Детска консултативна поликлиника (всякави детски спесиалисти има там)
ул. Н.Геров (продължение на Св. Г.Софийски) пряка на Бул. "Акад. Ив. Ев. Гешов" (бивш Д. Несторов) посока от булеварда към БИЛА отлявата страна.
Трябва предварително да си вземете час за всички лекари, не може да се запишете по телефона. Регистратурата работи от 8:00ч (днес имаще поне 20-25 човека пред нас, бързо става, но за двама от лекарите сършиха номерата през това време)

Общи условия

Активация на акаунт