Януари още е далече, но мама е чула сърчицето вече! - Тема 2

  • 41 479
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 361
Моля пуснете нова тема.

Момичето каза че ще я пусне утре сутрин

# 766
  • Мнения: 276
Аз да кажа за себе си...Пари за болничен никога не съм давала, ходя в частна клиника. Лежах 3 дена в болница.След, което всеки месец , ми продължаваха болничният с по 30 дни. Не съм ходила  и на ЛКК. Не разбирам как може да се искат пари за болничен...не е редно според мен.

То не е и редно да те отсвирват за записване за ЖК, както и за изследвания. Не е редно да се плюят едни други - но го правят Simple Smile

Понеже в системата не влизат и много пари през официалните осигуровки - и всички се опитват да намират заобиколни начини.

# 767
  • София
  • Мнения: 39 743
Моля пуснете нова тема.

Момичето каза че ще я пусне утре сутрин
Peace
Спокойна нощ  bouquet

# 768
  • Мнения: 55
Аз плащам 9,6 лв. За ЛКК.
Но в Селена в Пловдив се плащало по 80лв. за болничен - предполагам на това му казват платена ЛКК.
 Там  предлагат да се води на ЖК по здравна каса, но трябва да разпитам другите мами при такава ситуация плащат ли ги тия пари?
Те са страшни мисля че се плаща дори да ходиш на ЖК там... 80 кината си ги взимат и се усмихват доволно а в Торакс и Пълмед мисля че болничния беше 30-40лв ще излъжа една от двете суми

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 04:59 от CvEt1

# 769
  • Мнения: 76
Нашите бебета ще бъдат или козирог или водолей, кое предпочитате и защо?
Няма да ме огрее да е водолей, ще се примирявам с мома козирог...уф тези които лично познавам са огън, козирог момче е добре, но нещо усещам, че ще е мома  Joy
Да не ми се засегнат мамите козирог сега  bouquet


При мен ще има интрига, че терминът ми е на третия ден на Водолея Simple Smile Предпочитам да е Водолей, особено, ако е момче. За момиче Козирог съм съгласна, ама , ако може, Водолей  по-добре:))) С мъж Козирог, предвид, че синът ми е Дева, много земно ще ми стане Simple Smile

# 770
  • Мнения: 481
Но аз май може да попадна в стрелец-козирог  Wink
Каквото такова ще го мислим в побертета живи и здрави  Joy

# 771
  • Мнения: 958
Първото ми е Стрелец - прекрасна зодия!
Обаче сега 100% ще е Козирог..Ами аз лично не ги понасям Rolling Eyes Не знам как ще се разбираме.. ooooh!

# 772
  • Мнения: 276
Първото ми е Стрелец - прекрасна зодия!

Нали?  Mr. Green Чудесна зодия сме  Mr. Green Mr. Green

Моят термин е на 2.01. Шансът да се родят преди 20.12 е много голям. Та вероятно ще са още 2 стрелчета Simple Smile Но да са живи и здрави - основно това ми е важното.

# 773
  • София
  • Мнения: 1 676
Пускам нова тема. Laughing

# 774
  • Мнения: 61
При мен също е по-голям шанса за козирог. Имам познати и мъже и жени. Всичките много добре си правят сметката на парите, не са като мен със широки пръсти, което ме радва - поне един човек в семейството да може да задържа повече пари вкъщи Simple Smile
Мъжете Водолеи са доста успешни сред жените и обаятелни като цяло, така, че за момче хич не е лошо като зодия. Жените Водолеи е друго нещо, сестра ми е водолей и е доста особен характер, много е внимателна, мила, но като е в настроение, ако не е...по-добре да не си и насреща Simple Smile
Аз съм си записала час за утре за ЖК, дано вече да се запиша и да направя изследванията, че някак времето много си лети, а никакви изследвания не съм направила и ми е притеснено. А и много ще се радвам най-после да видим бебето Simple Smile
Много ми е странно предишната бременност имам чувството, че си правих повече изследвания и по-рано. Дано да ми допадне и лекарката, която съм си избрала.
Хубав ден на всички!

# 775
  • София
  • Мнения: 1 676
Заповядайте в НОВАТА ни морска темичка  grinning039 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929342.new#new

Общи условия

Активация на акаунт