кървене и загуба на бебето

  • 1 411
  • 20
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 193
Знам, че темата е пускана милион пъти, но проблемът ми е малко по различен
В осмата г.с. съм. Миналата седмица имах ръждиво течение. Ходих на лекар и ми казаха, че има нещо като хематом от едната страна на плода. Предписаха ми хапчета вагинално за 5 дни.
До тук добре, но.....от снощи насам гърдите ми се отпуснаха. Просто си станаха нормални. Това ми е втора бременност и ми се струва ненормално. Предният път до последно бяха напрегнати. Сега също бяха напрегнати още преди да ми закъснее. А сега изведнъж.......незнам, дали да отида на лекар. Струва ми се глупаво. Течението спря веднага след последното ми посещение на гинеколога. От тогава съм нямала проблем, само това с гърдите

# 1
  • Мнения: 3 042
А сега изведнъж.......незнам, дали да отида на лекар.

За да си сигурна, че всичко е наред отиди на лекар.  Peace

# 2
  • Мнения: 959
За съжаление и при мен това беше първия симптом,когато загубих бебето си.Отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 3 760
На лекар! Надявам се всичко да е наред! При мен към 10-та г.с. имаше шакова отпускане. Дано и при теб да е така!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 034
Стскам палци всичко да е наред ! Praynig
А не можеш ли да звъннеш на лекаря си да го питаш?

# 5
  • Мнения: 601
  Много ми е мъчно като чета такива постинги Cry.Сестра ми имаше хематом,но и се махна с пиене на хапчета и само лежане.
  Трябва редовно да ходиш на лекар,докато дойде времето да се успокоиш.

# 6
  • в джунглата
  • Мнения: 916
и аз имах кървене, и изведнъж гърдите ми се отпуснаха и много се бях притеснила но лекарите ми казаха че отпускането на гърдите не значи нищо и се дължи на хормонален дисбаланс. успех и повече почивка.

# 7
  • Мнения: 670
Не отлагай, отиди при гинеколога си!

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Още утре тичай на лекар!Дано всичко е о.к.

# 9
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз кървях почти през цялата бременност,но гърдите ми си останаха напрегнати.Дано всичко е ок,но за да си спокойна отиди на лекар.Успех!

# 10
  • Мнения: 3 216
И моите гьрди се отпуснаха .
 Но ако вече не си се обадила на доктора бьрзо да го направиш.Успех и дано всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 241
Моите гърди бяха напрегнати около първите 3 месеца, а после изведнъж се отпуснаха, подуха се отново чак когато родих. Иначе в 8г.с. кървях ръждиво една седмица и лекарите ме бяха ковнали за седмица в леглото, докато спрях да кървя. Друг е въпроса, че бях ковната в болница, но това е защото повръщах като фонтан и се бях обезводнила, та лекарите ме прибраха малко за системки.
Така, че не се притеснявай предварително. Иди обезателно на лекар да те прегледа и виж какво ще ти каже. Кървенето в повечето случаи е в следствие на хормоните(както при мен). Желая ти спокойствие и безпроблемна бременност  Hug

# 12
  • Мнения: 817
Отивай на лекар и да пишеш после какво е станало!

# 13
  • varna
  • Мнения: 404
еми трябва да отидеш на лекър за да се види дали всичко с бебето е ок,така наизуст никой не може да ти отговори!!!късмет

# 14
  • Мнения: X
Иди на лекар, не се притеснявай предварително - моите гърди изобщо не бяха напрегнати.

Общи условия

Активация на акаунт