Имунолог доц. Конова - Плевен

  • 13 814
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Прочетох няколко сходни теми за нея и клиниката,но са стари и отдавна никой не е писал. Имам безброй гинекологични проблеми и явно ми куца имунната система. Питането ми е има ли хора, които са ходили при нея не с цел забременяване, а с цел изследвания и назначаване на лечение за здравословен проблем по тялото? Може и да не е гинекологичен. Ако някой има информация и лични впечатления за съответния специалист нека сподели. Имам още много въпроси, но мисля да ги задам след като видя няколко впечатления.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 013
Доц. Конова е собственик на клиника по репродуктивна медицина. Не зная до колко би ти обърнала внимание, ако не целиш забременяване чрез инвитро в нейната клиника. Аз ходих в края на миналата година за консулт при нея като казах, че съм пациент на друга клиника. Обиколих и други лекари в нейната клиника. Платих си надлежно. Лично в очите ми обеща, че ще разгледат моят случай, ще го обсъдят и ще ми изпратят становище по имейл.

Чаках повече от месец и нищо. Обаждах се по телефона - пак ми обещаха, че ще ми изпратят становището - нищо. Писах 2 имейла на нейният имейл адрес - нищо.
Все още си чакам становището.

С една дума, ако няма да правиш скъпи процедури като инвитро имай едно на ум, че може и никога да не си получиш обещаното становище по имейл. А аз съм си странен случай от гледна точка имунология.

И друго се сетих да допълня - бях правила имунологични изследвания на друго място и вероятно не съм била финансово интересна и от гледна точка изследвания.

Все още се чудя как при 2 имейла и обаждания никой няма поне 2 реда на имейла да ми изпрати.

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 18:54 от Magdalena1978

# 2
  • Мнения: 375
Маги, това което ми казваш много ме натъжава. Вече нзм къде да отида. Ако не целиш забременяване никой не те поглежда, а аз вече 4 години се влача по кабинети и болници. Моля те, ако чуеш някой добър имунолог да ми дадеш координатите му. Cry

# 3
  • Мнения: 2 013
По-добре натъжена, отколкото да се чувстваш като мен - измаменото камилче след пътуване и плащане.
За съжаление зная само репродуктивни имунолози, които общо взето предписват или вливане на имуновенин, или интралипид или октагам.
Ако имунната ти система реагира на нещо е по-добре да се разбере от кой орган или система идва това и дали има някакъв патоген, с който се бори. Това са толкова сложни механизми на обратна връзка, че няма как имунната система да се активизира от нищо. Една разбутана имунна система е следствие, а не причина. Трябва да търсиш причината, дори и само на база симптоматика, т.е. къде те боли.

# 4
  • Мнения: 92
Аз ходя при нея и съм много доволна. Имайте в предвид че тя е много заета и има още две клиники в които ходи

# 5
  • Мнения: 2 013
Явно ще да е много заета, след като още нямам отговор от нея относно преглед през Ноември 2015 Simple Smile
И въпреки имейлите и телефонните ми обаждания на регистратура да напомням за себе си Simple Smile
Несериозно е просто.

# 6
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Доц. Конова е добър специалист и човек в клиничната имунология и репродуктивна медицина. Може да и се доверите! Тя се занима с това от много години и изгради центъра в Плевен, който започва да има свои клонове и в други градове, като например Пловдив и Бургас.
Поздрави!

# 7
  • Мнения: 2 013
docsi, уважавам мнението ти, но по-скоро това са общи приказки.

Какъв твой проблем е решила?

А когато ходих през 2008 ми изпратиха великото становище едва след месец, при това отново след настоятелни обаждания и напомняния от моя страна.

Благодаря от такъв професионализъм!

Хайде да не зачекваме темата, че историята помни и по-големи скандали около плевенската клиника.

# 8
  • Мнения: 19
Ходя при доц. Конова от февруари (всеки месец), бременна съм, но не съм забременяла инвитро,а съм с автоимунно заболяване, което тя следи.Това което мога да  кажа  за нея (от моя опит разбира се) -  доц.Конова е един от малкото наистина добри лекари в България, с мен беше и е изключително  внимателна, приемала ме е без час, винаги е отговаряла на всички мои въпроси,както и ми е вдигала телефона и връщала обаждания ако не може да вдигне . Относно изследванията, не съм правила нищо повече от необходимите за да се установи какво ми е,като част от изследванията не са правени в Плевен,а в София,та не съм дала много пари и изобщо не мога да кажа,че съм касичка и отношението и се базира на пари.Ако имаш  все още  други  въпроси, ще се  радвам ако мога помогна!

# 9
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм от Русе и съм бременна. Но ми откриха предразположенист към тромбофилия и високи нк клетки. С ниска плацента съм и всяко пътуване е рисково, но въпреки това се чудя дали да не посетя доц. Конова. Проблемът ми е че не намирам актуални контакти, как да си запиша час за преглед.

# 10
  • Мнения: 1 557
Здравейте, аз съм от Русе и съм бременна. Но ми откриха предразположенист към тромбофилия и високи нк клетки. С ниска плацента съм и всяко пътуване е рисково, но въпреки това се чудя дали да не посетя доц. Конова. Проблемът ми е че не намирам актуални контакти, как да си запиша час за преглед.
http://ivfpleven.com
Вижте в сайта за контакти на регистратурата. Миналата година с този номер си запазих час. Успех. Hug

# 11
  • Мнения: 1
Внимателни са учтиви но не мисля че толкова разбират. Много време излишно ме мотаха с всякакви излишни изследвания при тях нарочно с цел по голяма инвестиция а и цените са им доста високи .Пет години така ме мотаха похарчих 7-8 хиляди лева при тях и накрая проблема ми беше открит от един обикновен гинеколог.

# 12
  • Мнения: 3
Маги, това което ми казваш много ме натъжава. Вече нзм къде да отида. Ако не целиш забременяване никой не те поглежда, а аз вече 4 години се влача по кабинети и болници. Моля те, ако чуеш някой добър имунолог да ми дадеш координатите му. Cry


Здравейте! Един съветот мен, като изпатила от КИРМ Плевен и по точно от Конова и д-р Гинчева. Не си губете напразно времето при тях, само гледат да мотаят и да вземат парите на хората. При тях съм от 5г. като на всеки преглед ми вземат по 400-500лв. за едни и същи изследвания, изписват витамини на мъжа ми и то 8 на брой, от които получи бъбречна криза. Така ,че вместо да помогнат те навреждат.Ако имате допълнителни въпроси ми пишете!

# 13
  • Мнения: 207
Нямам нищо против доц. Конова, двата пъти когато я видях изглеждаше мила и компетентна. Но май на пациентите в клиниката се гледа просто като на ходещи портфейли, не че навсякъде не е така. Прегледа ме, назначи куп изследвания, когато отидох втори път се видяхме съвсем за кратко, после ме прати при гинеколог и така и не разясни лично състоянието ми, подхвърлени ми бяха само 2 листа с препоръки за бъдещото ми забременяване и това е. Имах дотогава 2 спонтанни аборта и исках да успея третия път и затова бях в КИРМ Плевен. Както и да е, забременях отново април и спазвах терапията й за тромбофилия. Ходих в клиниката на преглед и там казаха че всичко с бебето е наред. Но започнах да ходя при друг АГ и той веднага видя лош кръвоток, тоест заради това губя бебетата и пак щеше да се случи. Промени веднага терапията, тоест я "утежни" и заради това още имам бебето си. Та имайте едно наум и винаги търсете второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт