Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 апр. 2006, 23:45 ч.

Към мамите на момченца (и не само)

• 1 281
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
Ще му стане точно нищо  Peace

# 16
  • на брега на Дунав
Някоя баба като стояла, стояла на пейката пред къщи и си хортувала с другите бабки и взела та измислила нещо такова.  smile3532 Абе бабини деветини си е това. С тези и подобни измислици сигурно на времето като са нямали достатъчно информация за някой от проблемите при бебетата и всичко са приписвали де на уроки, де на нещо друго от тоя сорт. Не се шашкай, което може може, което не може не може.  Peace

# 17
  • София
  я не се връзвай нищо няма да му стане ако не опита, виж ако опитва от всичко наред най-малкото ще понадебелеееее;)

# 18
  • Видин
Ако не хапне, ще му падне пишката - това е поверието Mr. Green

hahaha hahaha Joy

# 19
  • София

hahaha hahaha Joy
и аз така знам - не че ще му стане нещо, а че няма да му стане  Embarassed което е глупост, според мен

# 20
  • Видин

hahaha hahaha Joy
и аз така знам - не че ще му стане нещо, а че няма да му стане  Embarassed което е глупост, според мен

Пълна глупост и според мен Peace

# 21
Ще му стане точно нищо  Peace
Peace

# 22
  • Морето
 Не робувам на такива и други подоби поверия,наслушах им се  сега докато съм бременна Tired

# 23
  • София
Изобщо не вярвам на такива неща и ако някой ми спомене нещо подобно се правя , че не го чувам . Това е като с косата - до 1 годинка да не се подстригват момченцата , че все едно си им режел ... Глупости са това !!! smile3533 Аз също съм го забелязвала , че ни гледа като хапваме нещо , но му давам от бебешките бисквити да си гризе и толкова !

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
Дрън- дрън та пляс Mr. Green, аз ако позволявах от такива съображения да му се дава каквото поиска, че щяло да му стане нещо (нали е момченце) то сигурно вече щеше да пие и пуши. Не ме питайте как съм се справяла  с това поверие когато беше на диета.

# 25
  • София
 hahaha Чудно ми е какво медицинско обоснование може да съществува?  Joy

# 26
  • Smolyan
Изобщо не се връзвам на такива неща, живеем в други времена и бабите нямат власт над бебетата  Mr. Green

# 27
  • на брега на Марица
hahaha Чудно ми е какво медицинско обоснование може да съществува?  Joy
А, де - и на мен, затова питам  Wink

# 28
  • Варна
От известно време се чудя - фразата "Нали е момченце, нека опита - да не му стане нещо" -

Аз пък се чудя ако то не иска как ще го накараш насила да опита??? Друг е въпроса ако то иска. Пък и доколкото виждам детето е почти на 2 г., което значи, че скоро ще започне да си оформя "свое мнение" (ако вече не е) и ще ти бъде трудно да го накараш да пробва всяко ново нещо, не само храна.

# 29
  • Бургас
Ако наистина не му се преяжда според мен няма как да му стане нещо,а ако му се прияде как пък ще му се откаже?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт