Ударена кола на части въпрос

  • 2 580
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте,
Имам мазда 3, 2004 година, автоматик, 60000км. Блъсната е отпред с излезнали 2 еърбег-а. Въпросът ми е дали някой може да ми каже или препоръча, къде мога да я продам. Не ми се замомава част по част да я продавам, от сервиза, където се намира ми предложиха 700лв, но ми се струва много малко.

# 1
  • Мнения: 9 648
Мобиле, Карс, ОЛХ и подобните. Обявяваш я, описваш подробно какво ѝ има и уточняваш, че я продаваш цялата за части.

Моята така тръгнах да я продавам, имаше голям интерес, но накрая ми писна от лигавщини на евентуални купувачи и я дадох на автоморга за почти същите пари. Допълнително още толкова изкарах като си продадох резервна гума, CDто и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 213
та ти за вторични суровини да я дадеш ще вземеш повече от 700лв.... Каско нямаш ли?
Иначе най-добре си търси някой приятел/добър познат монтьор, който да помогне с разфасоването и за части  Confused
А и винаги можеш да пуснеш обява в сайтовете за продажба на автомобили , може пък да й вземеш по-сносни пари.
Друг вариант е да се прецени колко ще излезе ремонта /ако е възможен/

# 3
  • Мнения: 64
Благодаря за отговорите.
Имам каско, ще ми изплатят 70% от сумата на застраховката, като колата остава за мен. Купена февруари.
Нямам познати за съжаление Sad

# 4
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Megaparts също изкупуват коли, може и при тях да провериш.
Ние по-миналата година си дадохме старата кола за скрап. Мъжът ми звънна на няколко фирми, които намери в Интернет и повика тази, с най-добра оферта.
Хората дойдоха на място, спазариха се, попълниха документите, които трябва да се занесат в КАТ и т.н. и си я отнесоха с репатрак.
Работа за по-малко от 30 минути.   

# 5
  • Мнения: 303
Здравейте. Не е мястото тък,но не намерих никаква подобна тема. Искам да купя кола ,която е бракувана. За да я продаде на мен стария собственик ще трябва ли да се мине технотест,каква е процедурата по пеехвърлянето..цена на технотеста ,всичко,което може да ми е от полза . благодаря ви предварително Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 213
преди доста години баща ми продаде колата си, като преди това я бракува в КАТ /върна й номерата там/ . Човекът , който я купи си я взе за работно магаре на село, та там си я кара и до ден днешен без номера, ама селския полицай му е приятел по чашка Grinning
Та, ти спокойно можеш да я купиш, но на практика не можеш да я ползваш за нищо друго, освен за части, скрап...

# 7
  • София
  • Мнения: 82
Vsl7, публикувай и на forum.mazdabg.com

Общи условия

Активация на акаунт