Обиколник за креватче - от къде?

  • 1 195
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Някой знае ли от къде може да се купи или ги има във всички детски магазини? Питам защото нямам време да обикалям.

# 1
  • Мнения: 695
тук ги има във всеки бебещки магазин.предполагам,че и при вас е така newsm10

# 2
  • Мнения: 221
Да имаги в почти всички магазини. Аз ти препоръчвам Биберон, намире се на черковна. Можеш да си го поръчаш ако няма цвета, който ти харесва. В сряда има и 5 % намаление. Обиколника струва около 20 -25 лв. Не помня точно.

# 3
  • София
  • Мнения: 596
Има навсякъде, кажи от кой квартал  си? Иначе има и обиколници, които си вървят в комплект със спалните чаршафи, различни материи, големини и т.н.!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На Пътеките в Младост 1А. магазин 99.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
В Бебе Маркет има много хубави:)

# 6
  • Мнения: 10 758
По всички магазини, където продават спално бельо.  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 849
По всички магазини, където продават спално бельо.  bouquet
Peaceи по детските магазини и на Илиенци има много .

# 8
  • Мнения: 4 668
В БЕБЕ МАРКЕТ в кв.Иван Вазов наистина има много хубави неща , може и само обиколник да си купиш , може и цял комплект с балдахин , чаршафи и т.н. Аз лично там най - много ги харесвам !  newsm10

# 9
  • Мнения: 799
На Илиенци - 11 лева
комплект чаршаф, калъфз а възглавница и калъф за юрган в същия десен - 10 лева

# 10
  • Мнения: 1 756
има навсякъде но рядко хубав десен

# 11
  • Мнения: 190
Наистина ги има по всички магазини за спално бельо, също и в магазините за детски стоки, но внимавайте какво си купувате. На повечето места са турски комплекти. Цената определя качеството на това, което купувате. Да 10 лв. е комплекта, но от най-некачественното турско хасе, в което има толкова много полиестер, че направо драска като се спи на него. Колкото е по-ярка и красива щампата, толкова е по-турско.

# 12
  • Мнения: 416
В Бебе Маркет има много хубави:)

 newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Мнения: 2 723
 Как 10 лв бе хора Shocked
Нашите са ето такива
http://www.bgphoto.net/photos/2409/o632774992635312500.jpg
комплект с чаршаф, долен и горен, калъвка, и олекотена завивка за 50 лв от А-Я в Люлин

А на каква цена са в бебемаркет?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Най-красивите обиколници, които съм виждала да се продават изобщо в БГ са тези в магазин MotherCare в София, ул."Леге"8, тел.02/9878826. Значително по-скъпи са от всичко друго,което се предлага на пазара, но качеството е страхотно. Аз си купих този http://www.mothercare.com/invt/ly8578&bklist=icat,5,shop,sho … edding,bedbumpers , струва 75 лв. и стаята направо засия. Има и страхотни одеалца, чаршафи, хавлии и изобщо всичко за бебо.

Общи условия

Активация на акаунт