"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-35

  • 32 766
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз от два дни муам хапове за алергията, че липите се разцъфтяха. И от тия хапове все си ме дамлосва в тиквоча, нищо че са съвременно поколение, неприспиващи. Мен все ми е ... аха-аха и да положа морна главица на клавиатурката. Embarassed И по тоз случай, за да успея да ходя по улицата с цел да се прибера у нас да си полегна, викам да турна по едно следобедно кафе. Wink Grinning

Ухааа, Профче Hugбая кайве си забъркала Party То нема толко народ Mr. Green

Ей ма, додах  Mr. Green Не че ми се спи, ама вие ша са натръшкате от толкова кафета, та да сложа едно рамо в изпиването Laughing

Мимчо Hug Heart Eyes Heart Eyes
Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
аааа,и аз ида  Mr. Green нищо че вече е замръзнало кайвето ама ще си взема ИднО  Mr. Green

Профче Hug Heart Eyes ай дано ти помогнат илачите,аз мойте ги спрех че няма такива от които да не ми се доспива или да не ме правят на парцал  Laughing

Мичонкееее Heart Eyes Hug ади ма ,де се губиш

Габунчи Heart Eyes Hug и тука да те поздрастя  Mr. Green


Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Нищо, нищо, колкото повече, толкова повече Laughing Joy Joy

# 31
  • Мнения: 15 884
Аааа, много сте големи хитруши вие Mr. Green идете кога е изстинало кайвето да немате бръчки  Laughing
Дидолино Hug Heart Eyes по немско се затрих да му се не види ooooh!
Габунке Hug Heart Eyes нещо с геометрия гледам се занимаваш Mr. Green ляво, дясно, отсечки, диагонали, горе, долу....ся се врътни и на една окръжност, раздвижи се по параболата и сметни де са синуса и косинуса Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аааа, много сте големи хитруши вие Mr. Green идете кога е изстинало кайвето да немате бръчки  Laughing
Дидолино Hug Heart Eyes по немско се затрих да му се не види ooooh!
Габунке Hug Heart Eyes нещо с геометрия гледам се занимаваш Mr. Green ляво, дясно, отсечки, диагонали, горе, долу....ся се врътни и на една окръжност, раздвижи се по параболата и сметни де са синуса и косинуса Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy И накрая да завъртя един интеграл  Mr. Green Joy Joy Joy
Ееее, полека лека, че ще ми се завие свят, ако се спусна и по окръжността hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 15 884
Аааа, много сте големи хитруши вие Mr. Green идете кога е изстинало кайвето да немате бръчки  Laughing
Дидолино Hug Heart Eyes по немско се затрих да му се не види ooooh!
Габунке Hug Heart Eyes нещо с геометрия гледам се занимаваш Mr. Green ляво, дясно, отсечки, диагонали, горе, долу....ся се врътни и на една окръжност, раздвижи се по параболата и сметни де са синуса и косинуса Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy И накрая да завъртя един интеграл  Mr. Green Joy Joy Joy
Ееее, полека лека, че ще ми се завие свят, ако се спусна и по окръжността hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Синуса и косинуса са й останали по тангентата, и затуй не е могла да се врътне и там. hahaha
Миче  Hug, Габче  Hug
Дидок  Hug, не мога ги спра хапуите, че съм не само с хрема, ами с алергичен конюнктивит и ако не ги пия съм сляпа. Все ша го избутам месец-месец и половина с тях, после ще пия само при реакция на нещо. Ти, ако си само със сенна хрема, има хомеопатично средство - Ринитал, от което не се трупясва така, както от другите медикаменти. От стандартните лекарства аз съм доволна от Аериуса, ама сега, по предписание на пулмолога си, пия друго. Изписа ми го при последния преглед за астмата, но определено като изгълтам опаковката няма да повторя от него. Peace

# 35
  • Мнения: 16 079
Синуса и косинуса са й останали по тангентата, и затуй не е могла да се врътне и там. hahaha
Миче  Hug, Габче  Hug
Дидок  Hug, не мога ги спра хапуите, че съм не само с хрема, ами с алергичен конюнктивит и ако не ги пия съм сляпа. Все ша го избутам месец-месец и половина с тях, после ще пия само при реакция на нещо. Ти, ако си само със сенна хрема, има хомеопатично средство - Ринитал, от което не се трупясва така, както от другите медикаменти. От стандартните лекарства аз съм доволна от Аериуса, ама сега, по предписание на пулмолога си, пия друго. Изписа ми го при последния преглед за астмата, но определено като изгълтам опаковката няма да повторя от него. Peace
аз сутрин като стана и очите ми започват да текат -рев голям  Laughing нос -запушен,гърло -все едно че съм глътнала шепа с пирони . Но най-странното е че всяка година симптомите ми са различни, или не мога да дишам ,или се изривам,или ми текат очите   Crazy  и сега избягвам парковете,къде има много дървета ,а и при нас всеки ден съобщават за полените- степента и т.н и можеш да вземеш някакви превантивни мерки за това 

# 36
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Да по рипам малко за петЪко  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Да сложа по едно кафе
И да ви пожелая слънчев  и усмихнат ден! love001

# 37
  • Мнения: 15 884
Добро утро.
Да по рипам малко за петЪко  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Да сложа по едно кафе
И да ви пожелая слънчев  и усмихнат ден! love001

Party Party ше го грабна кайвето за следобдно Laughing Hug Heart Eyes

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Опляяяя, добър петък  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Party Party Party Party

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Смешно Laughing, но истина Whistling

 

# 39
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добър ден! Hug

Въх, въх пропуснала съм новата тема... ooooh!

Благодаря! bouquet bouquet bouquet

Чек да сложа черешки, та белким някой се появи... Grinning

# 40
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
 eat eat eat Готово!  Laughing Илде  Hug

# 41
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Профи,  Hug Heart Eyes  Grinning

# 42
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Вкусни, пресни ягодииии... Laughing който разбира тук се спира... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 30 820

Вкусни, пресни ягодииии... Laughing който разбира тук се спира... Mr. Green


hahaha hahaha hahaha hahaha

# 44
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Не се хили, ами си хапни ягодки...  Mr. Green знаеш ли що зор видях, докато ги набера... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт