Потребителски кредит по време на майчинство?

  • 5 485
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте. В момента съм 30та г.с и съм болничен. Възможно ли е да ми отпуснат потребителски кредит до 5 000 лв при положение, че скоро ще изляза в майчинство. По договор ме осигуряват на 420 лв.

# 1
  • София
  • Мнения: 23 162
на мен ми отказаха седмица преди да се върна на работа след първата година майчинство.
а ме осигуряват на доста повече  Rolling Eyes
казаха ми да пробвам пак 2-3 месеца след като поработя.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 106
По принцип банките отказват кредити на жени в майчинство. Даже някъде и въобще не приемат документите.

# 3
  • Мнения: 46 508
Ако не ги уведомиш ще ти дадат.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 162
аз не ги уведомих, но някак разбраха  Rolling Eyes
а тя в 30г.с не знам как може да скрие?

# 5
  • София
  • Мнения: 8 106
Тези, които одобряват нали гледат осигуровки и т.н. Имат достъп до всички системи, сайтове и какво ли не. То се вижда, че е в майчинство, и да не им каже, сами ще видят.

# 6
  • Мнения: 46 508
Тя не е в майчинство.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 162
освен да кандидатства онлайн , че да не я видят  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 30 124
Ние преди години проучвахме условия за кредит и хем казах, че само проучваме, но ми обясниха, че на мен няма как да ми отпуснат (бях в майчинство). Peace

Няма как да скрие, нали ще трябва да отиде до банката и да подпише документи? newsm78 Другият вариант е онлайн, но не съм сигурна, дали пак няма да я извикат за подпис. newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 8 106
Но по всяка вероятност е в болничен от няколко месеца, пак се вижда, и ще им светне лампичката. Кофти ситуация.

# 10
  • Мнения: 46 508
Зависи от структурата й, с определени дрехи може и да не забележат. В 8-9-ти е по-трудно  Mr. Green

Но по всяка вероятност е в болничен от няколко месеца, пак се вижда, и ще им светне лампичката. Кофти ситуация.
Това да, но и зависи за какво е болничния. Не знам всъщност какво проверяват там. Освен да пробва, друг начин няма.

# 11
  • Мнения: 1 423
Не отпускат. Аз започнах работа след майчинство, и тогава не ми отпуснаха, казаха минимум 2-3 месеца да поработя. Минаха месеците и ми отпуснаха кредита. За дохода не коментирам, банката си преценява.
Бременността няма как да се скрие, още повече, че ползва болнични момичето. Майчинството също.

# 12
  • Мнения: 6 992
На мен ми дадоха ипотечен в 20-та седмица, но беше зима, бях с палто и не се виждаше нищо.  Laughing Но ме осигуряваха на доста повече и все още не бях в болничен. Rolling Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 196
на мен ми отказаха седмица преди да се върна на работа след първата година майчинство.
а ме осигуряват на доста повече  Rolling Eyes
казаха ми да пробвам пак 2-3 месеца след като поработя.
И при мен така. Даже за издаване на кредитна карта с малък лимит ми искаха първия фиш. А дори лихварите - бързи кредити, не дават на жени дори дни преди да се върнат на работа.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 196
А, видях, че още не е в майчинство, но банката или институцията ,от която искаш пари обикновено се обажда на работодателите, ако те знаят, че болничните са заради бременност - лошо, ако ги мислят за някакви общи болнични - имаш шанс ,ако прикриеш бременността по някакъв начин, но не виждам как.

Общи условия

Активация на акаунт