Малка сватба

  • 7 919
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 12
Ivenceto,
Била си много красива булка,  с прекрасна рокля.  Hug
Благодаря ти Simple Smile  Hug Hug Hug

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 871
Ноември месец сключихме граждански брак с мъжа ми. бях бременна в 7-ми месец. Взех си подходяща рокля, която съм обличала и след това в бежово. Иначе имахме ритуал. Кумуваха ни сестра ми и мъжът ѝ и общо бяхме 10 души - ние, те с детето си, родителите и баба на ММ. После отидохме в най-изискания ресторант в града да с почерпим. Извикахме познат с хубав апарат да ни направи снимки и беше ок. НО това не сватбата, която искам. Просто цялата бременност ми беше адски зле, гадене, повръщане и решихме да не правим тържество. Да не говорим, че имах кървене в началото, бях на легло и ходенето дори до работа беше под въпрос, пък за танцуване да не говорим. Държах на граждански брак преди да родя, за да имам еднаква фамилия с бебка. Всъщност добавих неговата с тире.

Надявам се един ден и то скоро да направим тържеството, което искам - с много малко роднини, повече приятели и голям купон. Исках да е сега есента, ама според мъжа ми бебето е още малко и имаме доста грижи покрай нея, та по-добре да отложим за догодина.

Църковна сватба не искам. Присъствала съм и ритуалът меко казано ми е отвратителен с това да се подчинявам на мъжа си, да го следвам и т.н. Та ние живеем в мой апартамент, аз изкарвам повече пари, пък и да се подчинявам...няма да стане Simple Smile

# 17
  • Мнения: 262
Направете го както го усещате. Няма канон за това Simple Smile
Изберете си любимо заведение. Дрехи в които се чувствате удобно, а не като в кутийки Simple Smile
Прекрасно изживяване ви пожелавам!

# 18
  • Мнения: X
Здравейте! След дълго умуване и ние с моя приятел решихме,че искаме малка сватба. Преброихме си гостите почти 30 души. До тук добре, но изобщо не мога да реша къде да стане самото празнуване и как Sad  Дали да е през деня , или вечерта? Мислих си за ресторант или механа с отделни зали , където да не сме заедно с други хора ? Някакви идеи  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 6 992
Веси, по-миналата година снимах една мъничка сватба, даже по-малко от 30 човека бяха. Харесали си бяха този ресторант:
http://sofia.zavedenia.com/2639/%D0%9A%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B5%D … 0%B8%D0%BD%D0%BE/
Ресторантът е на 2 етажа, те бяха заели втория. Имаше място за дансинг. Сватбата беше съботна, през декември, през деня. Нямаше други хора въобще, не само на етажа Simple Smile Кастело има и градина, но там през зимата нямаше маси, така че ми е трудно да преценя как биха били разположени и колко място остава.
Другото място, което се сещам, че може би ще е подходящо, е 6аТо в Драгалевци. Те имат и хубава градина, става за лятна сватба. http://6ato.bg/

# 20
  • Мнения: X
Благодаря за отговора, 6ато го разглеждах в интернет ,но  ми се искаше да обмисля и друг вариант.

Общи условия

Активация на акаунт