Какви подаръци предпочитат мъжете?

  • 13 678
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
по-добре дай още 100 и за 200лв може да отидете за 3 дена до Охрид...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Цитат на: lilita

звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing


напомня ми за времето когато работех в една фирма и шефът ми редовно получаваше оферти да го обявят за "Мъж на годината'' само срещу некви си n-хиляди долара Wink


Добра идея е като чуруликаш, да знаеш за какво става дума.
На какво ти напомня, естествено си е лично твоя работа  Imp

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Цитат на: DEianaZ
по-добре дай още 100 и за 200лв може да отидете за 3 дена до Охрид...

..... вкусове разни, мнения също  Sign Exclamation

# 18
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Tatti
Цитат на: lilita

звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing


напомня ми за времето когато работех в една фирма и шефът ми редовно получаваше оферти да го обявят за "Мъж на годината'' само срещу некви си n-хиляди долара Wink


Добра идея е като чуруликаш, да знаеш за какво става дума.
На какво ти напомня, естествено си е лично твоя работа  Imp


С какво подразних толкова романтичната ти природа, че по такъв деликатен начин ми казваш да си затворя устата? Wink

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от кристал ли е тази звезда?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
сега прочетох въпросите. Може да е скъпо, но е романтичен подарък...аз бих се разплакала ако мъжа ми ми подари звезда.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
DEianaZ, завещаваш я на внуците и те евентуално (или там децата на техните деца) ще имат достъп до нея. Кой знае може да се окаже много ценна инвестиция в недвижима собственост  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb

# 23
Цитат на: Darth_Vader
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb


Хах, от миналата Коледа от моята получавам я захранване, я охлаждане Simple Smile Ма не е да кажеш, че не ме радва Simple Smile

# 24
Цитат на: chehow
Цитат на: Darth_Vader
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb


Хах, от миналата Коледа от моята получавам я захранване, я охлаждане Simple Smile Ма не е да кажеш, че не ме радва Simple Smile
Е не ми казвай, че тя ти ги избира и те изненадва  Wink

# 25
  • Мнения: 5 539
Цитат на: DEianaZ
сега прочетох въпросите. Може да е скъпо, но е романтичен подарък...аз бих се разплакала ако мъжа ми ми подари звезда.


За всички "звездобройци":
Тази вечер се очаква силен метеорен дъжд, който ще може да се наблюдава и от територията на България. Или на прост език казано "дъжд от падащи звезди". Grinning
Който иска, да гледа на аванта Wink

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Цитат на: lilita
За всички "звездобройци":
Тази вечер се очаква силен метеорен дъжд, който ще може да се наблюдава и от територията на България. Или на прост език казано "дъжд от падащи звезди". Grinning
Който иска, да гледа на аванта Wink


Останах с впечатлението, че разбра последното ми мнение ? Sunglasses
Бъркам ли? Или имаш какво да споделиш по конкретната тема ? Wink

# 27
  • Мнения: 3 569
Може би трябва да се уточни, че не става въпрос, за "улавяне на падаща звезда" ...

# 28
  • Мнения: 6 029
Цитат
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали  Иначе може и нещо за колата


или

Цитат
подари му Звезда!


ако питам мъжо.... П4 мда... и 5+1 колони... не е романтична душа човеко... звезда - тя нема да кара П3 да стане П4... Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 1 363
ъ.. мразя някой да ми подаравя харудер..
по-добре дрехи, които няма да нося /както в 90% от случаите/ отколкото хардуер.. че само  да ме е яд.. че са нарпавили оборот на некадърни фирми..
хаха принципно - когато се говори за хардуер.. съм по-капризен от това - какви дрехи ще нося..
да речем - представяте ли си да ми подарят дъно Gigabyte, Elite-Group или Asrock.. хах или процесор Duron/Celeron/Pentium4 (от онези П4-ки на 533 без хипер трийдинг) или някой банка рам - кучи марка /тип Elixir, PQI, V-data, eтц.../ хаха само ще се ядовам.. или Hard Disk Samosung..... направо ще ми счупят кефа...
Иситинският мъж не обича да получава подаръци... Обича той да ги прави.. това го запомнете веднъж за винаги от батко бизти... Wink

Общи условия

Активация на акаунт