Какви подаръци предпочитат мъжете?

  • 13 675
  • 61
  •   1
Отговори
Моля за помощ всички татковци!
Мъжът ми скоро има рожден ден и ми се иска да го изненадам приятно, но за съжаление не ми идват никакви по така идеи затова се обръщам към вас да ми дадете няколко съвета какво да купя.
Благодаря предварително
поздрави

# 1
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: lidia78
Моля за помощ всички татковци!
Мъжът ми скоро има рожден ден и ми се иска да го изненадам приятно, но за съжаление не ми идват никакви по така идеи затова се обръщам към вас да ми дадете няколко съвета какво да купя.
Благодаря предварително
поздрави


Подкрепям молбата. И за моят трябва подарък. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 099
Ади деее татковци и аз чакам Confused: Нищо не ми идва на акъла Sad

# 3
  • Мнения: 3 569
Е като не ви познавам мъжете как да ви кажа ? А и за колко годишни мъже говорим...нищо не казвате ...

# 4
  • Мнения: 8 769
Аз пък направо ви се чудя-не си ли познавате мъжете? Shocked Аз лично много добре знам какво обича съпруга ми и на какво би се зарадвал,....какво би го изненадало, от какво има нужда и т.н.! Удоволствие е за мен да му купувам подаръци!
Друг е въпроса, когато трябва да се купува нещо за някой не толкова близък....

# 5
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Туфи
Аз пък направо ви се чудя-не си ли познавате мъжете? Shocked Аз лично много добре знам какво обича съпруга ми и на какво би се зарадвал,....какво би го изненадало, от какво има нужда и т.н.! Удоволствие е за мен да му купувам подаръци!
Друг е въпроса, когато трябва да се купува нещо за някой не толкова близък....


Ами лека полека нещата се изчерпват  Confused А това че не се сещам какво да му подаря не значи че не обичам да му купувам подаръци  Close Напротив много обичам, но просто нищо не ми идва на ум  Embarassed Проблемът е че той няма нужда от нищо специално освен естествено от инструменти (монтьор е), които аз не мога да му купя защото не знам кои са хубави. А предпочитам да не му подаря, отколкото да му взема някакъв боклук  Confused Е, и на кола ще се зарадва много и ще зе изненада със сигурност, но тук се явява финансов проблем  Neutral Face

Така че реших че малко идеи няма да навредят  Confused

Мерси Simple Smile

# 6
Ei mam4eta ne se pritesnqvaite vie 6te im napravite nai hubaviq podarak (a nqkoi ot vas ve4e sa) Grinning

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
пуловер, обувки, парфюм - много се пръскат тия мъже с едни оборски миризми Simple Smile.
Защо не любимо ДВД - не ми се сменя клавиатура.
Хавлия за плаж - прекрасен намек за догодина.
Цифров фотоапарат - има прилични за около 150-200 лв.
Има много играчки вече!!
Изредих това, което аз съм подарявала.
Топъл вълнен шал с кожени ръкавици.

# 8
Ами повечето мъже харесват "играчки" Simple Smile Всякакви цифрови щуротийки Simple Smile
А, защо не опиташ с някой друг мъж запознат със инструментите да му купиш подаръка?!
Можеш да му подариш и... професионален стриптийз! Мисля, че ако някой мъж откаже подобен жест, би излъгал само себе си!

# 9
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Ashlie
Ами повечето мъже харесват "играчки" Simple Smile Всякакви цифрови щуротийки Simple Smile
А, защо не опиташ с някой друг мъж запознат със инструментите да му купиш подаръка?!
Можеш да му подариш и... професионален стриптийз! Мисля, че ако някой мъж откаже подобен жест, би излъгал само себе си!


Ей това със стриптийза е идея Simple Smile Проблемът е че търся за Коледа, а тогава ще сме в тях с майка му и с новородено  Confused

Но мога наистина с някой друг да му взема инструмент. Даже се сещам с кой. Simple Smile

Мерси Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/

# 11
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Tatti
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/


Абе не, но имам една приятелка, която ще си падне... мисля, а тя наистина си има всичко. Така че мерси за идеята Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Tatti
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/

Това е супер идея, мерси Tatti Laughing Моят любим ще си има Коледна звезда Grinning Ура Grinning  Sign Exclamation

# 13
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Tatti
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/


звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing


напомня ми за времето когато работех в една фирма и шефът ми редовно получаваше оферти да го обявят за "Мъж на годината'' само срещу некви си n-хиляди долара Wink

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: lilita
Цитат на: Tatti
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/


звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing

и аз това си помислих

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
по-добре дай още 100 и за 200лв може да отидете за 3 дена до Охрид...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Цитат на: lilita

звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing


напомня ми за времето когато работех в една фирма и шефът ми редовно получаваше оферти да го обявят за "Мъж на годината'' само срещу некви си n-хиляди долара Wink


Добра идея е като чуруликаш, да знаеш за какво става дума.
На какво ти напомня, естествено си е лично твоя работа  Imp

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Цитат на: DEianaZ
по-добре дай още 100 и за 200лв може да отидете за 3 дена до Охрид...

..... вкусове разни, мнения също  Sign Exclamation

# 18
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Tatti
Цитат на: lilita

звезда само за сто лева???
ми тва си е чиста далавера Laughing  Laughing  Laughing


напомня ми за времето когато работех в една фирма и шефът ми редовно получаваше оферти да го обявят за "Мъж на годината'' само срещу некви си n-хиляди долара Wink


Добра идея е като чуруликаш, да знаеш за какво става дума.
На какво ти напомня, естествено си е лично твоя работа  Imp


С какво подразних толкова романтичната ти природа, че по такъв деликатен начин ми казваш да си затворя устата? Wink

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от кристал ли е тази звезда?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
сега прочетох въпросите. Може да е скъпо, но е романтичен подарък...аз бих се разплакала ако мъжа ми ми подари звезда.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
DEianaZ, завещаваш я на внуците и те евентуално (или там децата на техните деца) ще имат достъп до нея. Кой знае може да се окаже много ценна инвестиция в недвижима собственост  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb

# 23
Цитат на: Darth_Vader
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb


Хах, от миналата Коледа от моята получавам я захранване, я охлаждане Simple Smile Ма не е да кажеш, че не ме радва Simple Smile

# 24
Цитат на: chehow
Цитат на: Darth_Vader
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали Bulb  Иначе може и нещо за колата  Bulb


Хах, от миналата Коледа от моята получавам я захранване, я охлаждане Simple Smile Ма не е да кажеш, че не ме радва Simple Smile
Е не ми казвай, че тя ти ги избира и те изненадва  Wink

# 25
  • Мнения: 5 539
Цитат на: DEianaZ
сега прочетох въпросите. Може да е скъпо, но е романтичен подарък...аз бих се разплакала ако мъжа ми ми подари звезда.


За всички "звездобройци":
Тази вечер се очаква силен метеорен дъжд, който ще може да се наблюдава и от територията на България. Или на прост език казано "дъжд от падащи звезди". Grinning
Който иска, да гледа на аванта Wink

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Цитат на: lilita
За всички "звездобройци":
Тази вечер се очаква силен метеорен дъжд, който ще може да се наблюдава и от територията на България. Или на прост език казано "дъжд от падащи звезди". Grinning
Който иска, да гледа на аванта Wink


Останах с впечатлението, че разбра последното ми мнение ? Sunglasses
Бъркам ли? Или имаш какво да споделиш по конкретната тема ? Wink

# 27
  • Мнения: 3 569
Може би трябва да се уточни, че не става въпрос, за "улавяне на падаща звезда" ...

# 28
  • Мнения: 6 029
Цитат
Ново дъно, хард диск или процесор винаги биха ме зарадвали  Иначе може и нещо за колата


или

Цитат
подари му Звезда!


ако питам мъжо.... П4 мда... и 5+1 колони... не е романтична душа човеко... звезда - тя нема да кара П3 да стане П4... Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 1 363
ъ.. мразя някой да ми подаравя харудер..
по-добре дрехи, които няма да нося /както в 90% от случаите/ отколкото хардуер.. че само  да ме е яд.. че са нарпавили оборот на некадърни фирми..
хаха принципно - когато се говори за хардуер.. съм по-капризен от това - какви дрехи ще нося..
да речем - представяте ли си да ми подарят дъно Gigabyte, Elite-Group или Asrock.. хах или процесор Duron/Celeron/Pentium4 (от онези П4-ки на 533 без хипер трийдинг) или някой банка рам - кучи марка /тип Elixir, PQI, V-data, eтц.../ хаха само ще се ядовам.. или Hard Disk Samosung..... направо ще ми счупят кефа...
Иситинският мъж не обича да получава подаръци... Обича той да ги прави.. това го запомнете веднъж за винаги от батко бизти... Wink

# 30
  • Мнения: 6 029
Цитат на: BeaZtiE
ъ.. мразя някой да ми подаравя харудер..
по-добре дрехи, които няма да нося /както в 90% от случаите/ отколкото хардуер.. че само  да ме е яд.. че са нарпавили оборот на некадърни фирми..
хаха принципно - когато се говори за хардуер.. съм по-капризен от това - какви дрехи ще нося..
да речем - представяте ли си да ми подарят дъно Gigabyte, Elite-Group или Asrock.. хах или процесор Duron/Celeron/Pentium4 (от онези П4-ки на 533 без хипер трийдинг) или някой банка рам - кучи марка /тип Elixir, PQI, V-data, eтц.../ хаха само ще се ядовам.. или Hard Disk Samosung..... направо ще ми счупят кефа...
Иситинският мъж не обича да получава подаръци... Обича той да ги прави.. това го запомнете веднъж за винаги от батко бизти... Wink



аууу моля те
говорим за истински хардвар

# 31
  • Мнения: 470
Цитат на: BeaZtiE

Иситинският мъж не обича да получава подаръци... Обича той да ги прави.. това го запомнете веднъж за винаги от батко бизти... Wink

  202uu

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Може би един такъв танц:




 Laughing

# 33
Цитат на: Шани
Може би един такъв танц:




 Laughing
Именно! И трите - в къщи !!!!

# 34
Цитат на: Altie
Проблемът е че той няма нужда от нищо специално освен естествено от инструменти (монтьор е), които аз не мога да му купя защото не знам кои са хубави.


Може да го абонираш за някое "мъжко" списание. Той автомонтьор ли е? Предлагам ти "КАМИОНИ". Съвсем тематично, пише за разни технически новости и т.н. Мисля, че ще му е интересно! Има малък проблем, че по-добре е да връчиш за подарък нещо веществено, с красива опаковка, отколкото някоя хартийка, била тя и целогодишен абонамент. Затова може да му купиш последния брой за тази година и да го опаковаш + абонамент за 2005 г.

# 35
Цитат на: Tatti
подари му Звезда!
Ако си пада по подобен род подаръци естествено :
http://dreamstardome.com/


Евала !!!
Е това е най-свежата измама за последните 5 дни в мрежата.
  Само мога да добавя, че доста е паднала мизата.  Виж тук  ----> http://info.nebelservice.com

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Тайно подозирам, че се опита да кажеш нещо  Confused:

# 37
Цитат на: Tatti
Тайно подозирам, че се опита да кажеш нещо  Confused:
За кво иде реч?  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Altie
Проблемът е че той няма нужда от нищо специално освен естествено от инструменти (монтьор е), които аз не мога да му купя защото не знам кои са хубави.


Може да го абонираш за някое "мъжко" списание. Той автомонтьор ли е? Предлагам ти "КАМИОНИ". Съвсем тематично, пише за разни технически новости и т.н. Мисля, че ще му е интересно! Има малък проблем, че по-добре е да връчиш за подарък нещо веществено, с красива опаковка, отколкото някоя хартийка, била тя и целогодишен абонамент. Затова може да му купиш последния брой за тази година и да го опаковаш + абонамент за 2005 г.


Това също е добра идея. Мерси Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 975
Цитат на: ina
Цитат на: BeaZtiE

Иситинският мъж не обича да получава подаръци... Обича той да ги прави.. това го запомнете веднъж за винаги от батко бизти... Wink

  202uu

э
еййййййй ........ама страшен си .......  Flutter

# 40
  • Мнения: 3 569
Значи аз не съм истински мъж щом обичам да получавам подаръци. Така се надявах да съм именно такъв ...а

# 41
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: Future pere
Значи аз не съм истински мъж щом обичам да получавам подаръци. Така се надявах да съм именно такъв ...а


Да, обаче не казваш какви. Дай идея, дееее.....

# 42
  • Мнения: 1 975
Цитат
Цитат на: Future pere
Значи аз не съм истински мъж щом обичам да получавам подаръци. Така се надявах да съм именно такъв ...а


абе според мен всички обичат изненадите.... И моят мъж вика че не обичал подаръците, ама като го изненадам и се радва като малко дете......... Че и аз съм същата .......  Embarassed    Grinning

# 43
  • Мнения: 3 569
Понеже си падам скиорче супер много бих се зарадвал да ми подарят скиорски очила.

# 44
  • Мнения: 9 089


Весела Коледа  Close-mas:  Дано ти харесат Wink

# 45
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Future pere
Понеже си падам скиорче супер много бих се зарадвал да ми подарят скиорски очила.

Хм, аз това съм го правила вече. А за рождения ден му купих ски обувки. За следващия, ако слушка-други видове ски аксесоари... Grinning

# 46
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Туфи
Цитат на: Future pere
Понеже си падам скиорче супер много бих се зарадвал да ми подарят скиорски очила.

Хм, аз това съм го правила вече. А за рождения ден му купих ски обувки. За следващия, ако слушка-други видове ски аксесоари... Grinning

Супер. Такива подаръци харесвам - от които имам нужда и ще си ги ползвам.

# 47
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Future pere

Супер. Такива подаръци харесвам - от които имам нужда и ще си ги ползвам.

А аз такива подаръци обичам да подарявам (и да получавам, естествено). Мразя боклуци! Sunglasses

# 48
  • Мнения: 3 569
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....

# 49
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. ....
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Е не си ли ги сложи в секцията бе?  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Darth_Vader
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. ....
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Е не си ли ги сложи в секцията бе?  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

 newsm65 OLD SCHOOL STYLE  newsm65

# 51
  • Мнения: 3 091
Моят любим е много лесен - пуши лула. Направо съм спасена от дълго чудене и риск да не хареса подаръка. Лулица, тютюнче, разни такъмки и готово...

# 52
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....


подари го на някой който ще се жени - и на който те е яд Wink
аз лично подобен подарък бих го "забравил" някъде Wink
или бих го подарил на кварталния ми милиционер Wink

# 53
  • Мнения: 3 569
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....


подари го на някой който ще се жени - и на който те е яд Wink
аз лично подобен подарък бих го "забравил" някъде Wink
или бих го подарил на кварталния ми милиционер Wink

Милиционер е яка думичка Simple SmileSimple SmileSimple Smile На галено мицифайка хахахаха
Лебедите ги пратихме да почиват в мазето... след 20-30 години може би ще се срещнем отново Simple Smile

# 54
И сега представи си как роднините дето са ти ги подарили ти идват на гости и почват да се оглеждат къде си ги експонирал  Twisted Evil

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

# 56
  • Мнения: 3 569
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия

# 58
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия
Що не се включи в конкурса? Щеше да обереш наградите  Sunglasses

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Darth_Vader
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия
Що не се включи в конкурса? Щеше да обереш наградите  Sunglasses

защото съм срамежлива Embarassed

# 60
Цитат на: DEianaZ

защото съм срамежлива Embarassed
срам и еротична фото сесия?  Twisted Evil

# 61
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Darth_Vader
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия
Що не се включи в конкурса? Щеше да обереш наградите  Sunglasses


 Oha!  tooth

Общи условия

Активация на акаунт