Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 303
  • 821
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 125
БУБА, в първата тема си дала линк към OldNavy. Не можах да изчета цялата първа част  Confused
Фен съм на тази марка, но в България съм откривала само дрехи за малкия. Поръчвала ли си от сайта им? Като как работи системата (ако знаеш) Hug?   
Мерси bouquet

Майка ми е в Америка. Тя ми пазарува от там и ми изпраща нещата. Аз също преди години, когато бях в Щатите съм пазарувала от Олд Нейви, но в магазините им.

Благодаря за отговора  bouquet
Подсети ме, че и аз мога да процедирам като теб. Мои приятели живеят там и ще си идват....всъщност, проблемът е решен Peace

# 31
  • Мнения: 4 202
Току що си купих това потниче, тук по-добре се вижда щампата newsm03


Имам и още няколко неща, дано не ме домързи довечера да ги снимам и тях  Embarassed

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много ми хареса. От Пловдив ли е? И колко струва? Скоро и аз ще ходя натам, за състезанието с джиповете. Crazy
Не бе Иренка не е от Пловдив, за там казах че има страхотен магазин само  Wink
Блузката е от един магазин до Плиска, който незнам как мога да ти обясня, защото се намира между два блока зад магазин Фантастико. По принцип същият такъв магазин има и в салона за красота за който Milena B беше споменавала преди и който се намира на ул. Коста Лулчев, струва 21 лева имаше и в оранж.
gwendolin_k, блузките са ти много хубави, честито  Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Направо се влюбих в новата ти рокля! Party Да си я носиш (заедно с останалите придобивки) със здраве!

# 34
  • Мнения: 3 447
Току що си купих това потниче, тук по-добре се вижда щампата newsm03


Имам и още няколко неща, дано не ме домързи довечера да ги снимам и тях  Embarassed

Страхотен потник  bouquet Откъде е?

# 35
  • Мнения: 4 202
Страхотен потник  bouquet Откъде е?

Dona, потника е от един магазин на ъгъла на Граф Игнатиев и Евлоги Георгиев, преди години беше пицария Мис Каприз там. Отвън изглежда невзрачен, но имам много хубави попадения от там.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много ми хареса. От Пловдив ли е? И колко струва? Скоро и аз ще ходя натам, за състезанието с джиповете. Crazy
Не бе Иренка не е от Пловдив, за там казах че има страхотен магазин само  Wink
Блузката е от един магазин до Плиска, който незнам как мога да ти обясня, защото се намира между два блока зад магазин Фантастико. По принцип същият такъв магазин има и в салона за красота за който Milena B беше споменавала преди и който се намира на ул. Коста Лулчев, струва 21 лева имаше и в оранж.
gwendolin_k, блузките са ти много хубави, честито  Grinning

Мерси. Много ми хареса. Може да се разходя, но дали ще го намеря...

# 37
  • Мнения: 7 430

Направо се влюбих в новата ти рокля! Party Да си я носиш (заедно с останалите придобивки) със здраве!

И аз така Peace.....страхотна е, а и ще ти стои много добре на телцето ти Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 202
...от един спортен магазин на "Иван Асен", намира се близо до пицария Виктория, срещу училището. Има страхотни маратонки, екипи, якета, блузи и др. спортни неща. За протокола и жилетки на GAP по 40-44лв. според модела. Блузата ми беше 24.

Работя в района и почти всеки ден минавам по Иван Асен, знам го този магазин, но никога не съм влизала там, но ще го направя съвсем скоро  Grinning

# 39
  • Мнения: 5 622
Току що си купих това потниче, тук по-добре се вижда щампата newsm03


Имам и още няколко неща, дано не ме домързи довечера да ги снимам и тях  Embarassed

Супер ти е потничето! Със здраве!   bouquet

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Май оранжевото това лято ще е много на мода Wink Ето я и моята нова блузка от събота http://pg.photos.yahoo.com/ph/milena_bakalova/detail?.dir=43c2&a … e.jpg&.src=ph. Купих я от един спортен магазин на "Иван Асен", намира се близо до пицария Виктория, срещу училището. Има страхотни маратонки, екипи, якета, блузи и др. спортни неща. За протокола и жилетки на GAP по 40-44лв. според модела. Блузата ми беше 24.
И аз от там пазарувам.  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвендолин, страшно ми хареса освен раираната блуза и роклята, а и обувките с висок и плътен ток - може ли откъде и цени, ако не е нахално!
Със здраве да си носиш прекрасните неща!

Благодаря!

Чехлите са от София,убий ме не мога да ти обясня магазина  Embarassed
От Витошка като тръгнеш по Граф Игнатиев...един ъглов магазин....
26 лв бяха....купих ги преди 2-3 месеца!

# 42
  • Мнения: 140
 и аз си имам нова придобивка,ама с телефона нещо не стана хубава снимката.
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=578125
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=578127

# 43
  • Мнения: 1 283

Със здраве да си хосиш новите дрешки,Гвен! Hug Много са ти хубави!И на мен страшно ми нареса роклята,много е секси с това голо раменО Crazy!Това ми е любимата комбинация-черно и бяло и дори имам 2-3 рокли от преди в черно и бяло,но все още не мога да се нацинцирикам в тях! Sick

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Всички дрешки много ми харесаха. Grinning
Гвендолин, раираната блуза е страхотна.
Лиу, потника ти много ми хареса.
Иленката, и твоите червени дрешки са мой тип.

Хайде, със здраве да си ги носите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт