Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 326
  • 821
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 952
Мен пък ме е срам да снимам всичко дето си купувам .....щото съм ненаситна Rolling Eyes
Много готини неща си купувате ...сравнявам модата ...май май  едно и също върви и тук ...ще  ви наснимам някои работи...Баба ми сега е тук от БГ та само се  разхождаме и познайте какво правим ... Mr. Green

Браво....давайте още  снимки! Whistling

# 46
  • Мнения: 1 205
Аха, не съм ходила там, но ще го проверя. Hug
Май съм виждала там някакъв магазин "Фешън" или нещо такова беше, сигурно е същият.

Със сигурност няма да съжаляваш. Страхотни неща и различни от всичко по Главната.
Работят до 12 вечерта Mr. Green и има DJ Peace

# 47
  • Мнения: 2 596
и аз си имам нова придобивка,ама с телефона нещо не стана хубава снимката.
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=578125
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=578127
Е, това са страхотни неща, ти май си към по-елегантните неща.  Grinning Много ми хареса тъмното сакенце.

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Аха, не съм ходила там, но ще го проверя. Hug
Май съм виждала там някакъв магазин "Фешън" или нещо такова беше, сигурно е същият.

Със сигурност няма да съжаляваш. Страхотни неща и различни от всичко по Главната.
Работят до 12 вечерта Mr. Green и има DJ Peace
този магазин го има и в Карлово, защото е на едни хора от тук, но тук цените са бая по надолу от този в Пловдив, знам ,защото и в този в Пловдив съм ходила,ама нали вие там сте по богатички Simple Smile то тогава определено и цените трябва да са по-нагоре.

# 49
  • Мнения: 7 186
Със сигурност няма да съжаляваш. Страхотни неща и различни от всичко по Главната.
Еееее ти ся ша ме накараш да хукна още днес в студа, бива ли таквоз нещо... #Cussing out #2gunfire Wink

Работят до 12 вечерта Mr. Green и има DJ Peace

Ми то ако ида няма прибиране начи... smile3508 Whistling Drunk

# 50
# 51
  • Мнения: 1 250
Само информативно - цените във Фешън-а в Пловдив са от порядъка на 60-70 за панталони, дънки, 40 и нагоре за блузи, ризи. Има и по-евтинки неща, но хубавите са с такива цени.  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 125

Страхотни са!!! Да си ги носиш със здраве Peace
Абе аз що като вървя по магазините и блея ooooh!....гледам уж, оглеждам и нищо не си харесвам Whistling newsm78 #Crazy А като видя новите ви придобивки - много ме кефят?!?!
Нещо не съм у ред ooooh! (сори за ОФФ-а) Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 3 153
Много красиви неща сте си накупили, браво!
Ето и някои от нещицата, които си купих последно:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31737&photo=7

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Ще споделиш ли розовите чехли откъде са и колко струват? Също дали има и други цветове?

И другите ми харесват, но напоследък висок ток изобщо не нося.



Петинка, черната блузка с бродерията ми хареса.

# 55
# 56
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Ейй, много са хубави. Чантата ми хареса. Откъде е?

п.п. Аз само събирам инфо за магазините и накрая ще се окажа с недостатъчно финанси. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 622


 Аз пък съм забелязала, че само когато нямам пари си харесвам разни неща. Като имам и отида да си ги купя, или ги няма , или не ми се струват толкова хубави, вече  Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз, пък, нещо съм се побъркала по червеното тази пролет. Купих си червени спортни обувки

 и червен елек (не съм го снимала)  Crazy

# 59
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


 Аз пък съм забелязала, че само когато нямам пари си харесвам разни неща. Като имам и отида да си ги купя, или ги няма , или не ми се струват толкова хубави, вече  Rolling Eyes

Nе си само ти така. И при мен това е често явление. Миналата седмица отидох да си купя едно спортно сакенце и един елек. Сако го нямаше и ме хвана много яд, а пък елека не ми хареса толкова , колкото първия път и се отказах. Blush

Общи условия

Активация на акаунт