Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 319
  • 821
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 1 606


 Аз пък съм забелязала, че само когато нямам пари си харесвам разни неща. Като имам и отида да си ги купя, или ги няма , или не ми се струват толкова хубави, вече  Rolling Eyes


Мдаа, това направо си е закон ! При мен ситуацията е тотално същата.
 Петинка страхотни неща, със здраве да си ги носиш всичките. Сподели моля откъде се сдоби с чехлаците на второто фото - страшно ми допаднаха.

# 61
  • Мнения: 1 258
От Alba Luna-намалени по 25 лева  Grinning

Голямо пролетна пазарна треска ме тресе.Ейй,голяма мъка! Grinning

# 62
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хмм, а къде е този магазин? Не съм го чувала. Embarassed  И блузките ли са от там?

# 63
  • Мнения: 1 258
Хмм, а къде е този магазин? Не съм го чувала. Embarassed  И блузките ли са от там?

Не,магазинът е само за аксесоари.Има на Витошка(почти на ъгъла с Патриарха-срещу видеомагазина) и на Патриарха(горе-долу срещу Френската гимназия-по към Попа)

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще го намеря.  Simple Smile Благодаря. Чантата наистина ми харесва, ако има в оранжево ще си взема.

# 65
  • Мнения: 2 125
Закупих си една рокля и ми трябва колан към нея...по скоро да е само като аксесоар. Знаете ли къде има голямо разнообразие на таквиз неща newsm78 Hug Ето я и роклята (снимана с ГСМ => лошо качество)

# 66
  • Мнения: 4 202
Ето още две неща от мен- потник и дънково сако, малко е кофти качеството на снимките, за което моля да ме извините  Embarassed

# 67
  • Мнения: 4 202
stellina, роклята е суперска  Wink

# 68
  • Мнения: 3 153
Петинка страхотни неща, със здраве да си ги носиш всичките. Сподели моля откъде се сдоби с чехлаците на второто фото - страшно ми допаднаха.
Чехлаците са много хубави наистина и са от най-фината кожа, която съм виждала! За жалост са от Хърватско, а не от тук. Ако видя подобни ще ти пиша:) Взех си още 2 чифта от там от намаленията им, на страхотни цени!

# 69

Ще споделиш ли розовите чехли откъде са и колко струват? Също дали има и други цветове?

Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing Имаше и светло зелени, но по-голям номер. Моите са N.36., но мисля, че нямат по много бройки. Там има много евтини и интересни обувки и маратонки.

# 70
  • Мнения: 4 371
Ей, не мога да ви разгледам нещата, толкова са много и са все хубави. Много ми хареса зеления потник на Трислон и синята чанта, ще ходя да го преслушам тоя Алба Луна. До сега не бях вллизала, все си мислех, че са им много високи цените Thinking

# 71
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing
10 лева ли са?
 тия на дизел?

ай, стига бе! Crazy Laughingа какви са хубавиииии, браво! Grinning
аз си бях взела декември тези, ама много далеч от 10 лева бяха Close

# 72
  • София
  • Мнения: 9 468
Аууу, страхотни комбинации си си съставила. Wink
Много ми харесаха! Супер, със здраве! Simple Smile

# 73
Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing
10 лева ли са?
 тия на дизел?

ай, стига бе! Crazy Laughingа какви са хубавиииии, браво! Grinning
аз си бях взела декември тези, ама много далеч от 10 лева бяха Close
да и аз се оцъклих  #Crazy, но в това магазинче има някакви застояли явно обувки (някои са испански) на много ниски цени. Е, има и боклуци естествено... Зимата си взех едни жестоки ботуши за 35 лв. и им се относих. Не са мръднали, само токчетате им смених и това беше. Даже днес съм с тях, но нямам фото да ги снимам

# 74
  • Мнения: 1 258
Аууу, страхотни комбинации си си съставила. Wink
Много ми харесаха! Супер, със здраве! Simple Smile

Мерси,мерси.Много си падам по разни джуджавки.

Общи условия

Активация на акаунт