Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 315
  • 821
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 622
  лятна рокличка от ВС Имам същата червена от преди години още. Пак от там. Червената, обаче е ХС и ми е малко по-широка долу, по-свободна. А тази е ХХС и ми е по-тясна, което не ми харесва  Rolling Eyes

  нещо като потниче от ВС
На тази снимка се виждат и част от новите ми дънки, но те са от Олд Нейви. НЯмам снимка само на тях. Ако отворите албума ми, в последния, със снимките от пътуването, съм само с тях  Crazy  Crazy   Crazy

# 736
  • Мнения: 4 629
Бубе, потничето много ми хареса  Peace

# 737
  • Мнения: 424
БУБА, страхотен потник  Peace мноого ми хареса!  Жалко, че е трудно пазаренето от тях, поне за мен Sad  

# 738
  • София
  • Мнения: 6 743
Бубееееееее, няма ли да пуснеш нова тема II , че таз вече стана ....... #Crazy

# 739
  • Мнения: 5 622
Бубееееееее, няма ли да пуснеш нова тема II , че таз вече стана ....... #Crazy

To 3-та трябва да се пусне май  Rolling Eyes

# 740
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хайде и аз да се похваля най-накрая с две нови придобивки Sunglasses, докато не сте закатанчили темата Laughing

рокля
риза

Цветовете малко бягат от истинските, но на неоново осветление в офис-обстановка - толкова.

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 22:54 от CTramell

# 741
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Хайде и аз да се похваля най-накрая с две нови придобивки Sunglasses, докато не сте закатанчили темата Laughing

рокля
риза

Цветовете малко бягат от истинските, но на неоново осветление в офис-обстановка - толкова.

Роклята ми хареса, ризата не.  Laughing Важното е на теб да ти харесва!  Wink

# 742
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-накрая и аз да се отчета...с два панталона,ризка и обувки:
http://snimka.bg/album.php?album_id=44896

# 743
  • Мнения: 4 371
Хайде и аз да се похваля най-накрая с две нови придобивки Sunglasses, докато не сте закатанчили темата Laughing

рокля
риза

Цветовете малко бягат от истинските, но на неоново осветление в офис-обстановка - толкова.

Не мога да ги отворя...

# 744
  • София
  • Мнения: 3 797
Хайде и аз да се похваля най-накрая с две нови придобивки Sunglasses, докато не сте закатанчили темата Laughing

рокля
риза

Цветовете малко бягат от истинските, но на неоново осветление в офис-обстановка - толкова.

Не мога да ги отворя...
Аз също Sad

# 745
# 746
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мятам ги и в snimka.bg, писна ми от това Yahoo, веднъж работи, друг път - нъц Confused

роклята
ризата

# 747
  • Мнения: 310
Хайде и аз да се похваля най-накрая с две нови придобивки Sunglasses, докато не сте закатанчили темата Laughing

рокля
риза

Цветовете малко бягат от истинските, но на неоново осветление в офис-обстановка - толкова.

Роклята ми хареса, ризата не.  Laughing Важното е на теб да ти харесва!  Wink

и на мен така

# 748
  • София
  • Мнения: 708
Най-накрая и аз да се отчета...с два панталона,ризка и обувки:
http://snimka.bg/album.php?album_id=44896

панталоните са супер, както и обувките. ризата нещо не ми е в стила, макар че си гледала да си подхождат..със здраве да си ги носиш

# 749
  • София
  • Мнения: 4 423
Мятам ги и в snimka.bg, писна ми от това Yahoo, веднъж работи, друг път - нъц Confused

роклята
ризата
Страхотни са, на живо са страшно красиви и цветовете са им супер, за материята на роклята нямам думи Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт