Канадски мами - 2

  • 16 187
  • 282
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пускам нова темичка, че онази е към 15-та страница вече. Така ще можем да качим всички снимки от срещата направо тук. Аз ще го направя след малко. Wink

# 1
  • Мнения: 210
 Наде,по-бьрзо че нЕам тьрпение да видя снимките. Hug Hug

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Още малко търпение, кивито. Wink Качвам ги в Яху, но много бавно става, за пръв път е така. Confused

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето ги и снимките. Laughing

http://pg.photos.yahoo.com/ph/n_nencheva/album?.dir=9cdf

На някои снимки продължението на заглавието е в описанието отдолу. Не знам защо дава малко символи Яхуто за заглавие на снимка. ooooh!

Срещата много ми хареса, времето беше супер, с две думи - искам пак! Grinning

# 4
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361




Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 00:21 от eli_c

# 5
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ама сме хубавици, бе! Пу-пу-пу. Flutter

# 6
  • Мнения: 4 390
Ехеееее Crazy
Супер среща, завиждам ви! Hug

Снежи, ти с толкова къдрава коса ли беше и на срещата ни в Удбайн център!?
Ели! Тази клекнала мацка ти ли си? Ако да - много те харесвам с новата ти прическа!
Последно, когато се виждахме беше със доста по-светла и доста по-дълга коса!

Надето съм я виждала на снимки само, но като че ли и тя е сменила фасона малко? newsm78 Wink
А моята другарка Силви трудно я познах! Shocked
Викам си - тя е, не, не е тя. Добре, че видях и други членове от семейството да ви разпозная! ooooh!


# 7
  • Мнения: 636
Въх, изпуснала съм толкова много мами!  smile3516
Докато се дотъркалям до парка и пове4ето си тръгнали.
Успях да се запозная с Каролина, Кивито и Гаргамел4о  Hug

Срещата беше супер! Хайде пак  Praynig 

# 8
  • Мнения: 1 283
Брейй,колко много народ сте се събрали! Grinning Браво на вас!  bouquet И мястото изглежда много удобно за такива големи групички! Wink

# 9
  • Мнения: 369
Момичета включвам се на бързо, защото дългът ме зове  baby_neutral
 Срещата беше много хубава. На мъжът ми също много му хареса и той ме пита на път за вкъщи, кога ще е следващата  Rolling Eyes Надявам се да има пак срещи.  Party
Ето и нашите снимки:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31205
 

# 10
  • Мнения: 327
Много съжалявам, че не успях и аз да присъствам, но се надявам, че ще има още срещи, за да се включа и аз.

# 11
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Първи убавици, нали  Laughing?
Диана, аз съм на първия ред с Алекс, познала си ме Laughing, метни и ти една снимка с Велина, споменавахме ви на срещата, липсвахте ни  Heart Eyes!

# 12
  • Мнения: 919
Срещата беше супер! Grinning
Наде и Писанка, мерси за снимките, аз ще пусна нашите по-късно, че ние чак сега се прибрахме и съм гроги
И моя мъж много доволен Laughing

croco1, следващя път няма да пропускате Naughty Grinning

# 13
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Снежи, ти с толкова къдрава коса ли беше и на срещата ни в Удбайн център!?

Неее, къдрава съм от два месеца, по принцип съм с идеално права коса. Но до сега не се бях виждала отстрани, ужасно съм къдрава.
Срещата беше супер! И аз нямам търпение да повторим. Обаче забелязах, че на всички снимки съм само със Слава Sad То вярно, че Деси щъкаше наоколо, но и тя си ми е детенце Embarassed
Моите снимки още не съм ги свалила от апарата, така че ще ги кача най-вероятно утре.

# 14
  • Мнения: 1 370
Ехе, ама толкова хубави снимки  bouquet
Лъха добро настроение от тях. Разглеждах ги сигурно 1 час и сега ми е много по-интересно като ви "познавам" Wink. Радвам се за хубавата среща, която е минала перфектно Hug

Общи условия

Активация на акаунт