Хуск за отслабване

  • 23 731
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
пия хуск на капсули вече 5-ти ден. Пробвах на прах ама е ужасенннн  Sick Sick Sick Започнах по повод една статия, имам нужда да сваля 5-6 кг.
Незнам дали си въобразявам,ама след като ги изпия не ми се яде. Дано успея!
Моля ако някой ползва да се включи.
Поздрави

Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 17:17 от mama_na_Aleks_

# 1
  • Мнения: 3 157
Пила съм фибри,на друга фирма,но не бях постоянна и съответно нямаше ефект.Съмнявам се някой да отслабне с хуск,по-скоро за регулиране на червата.

# 2
  • Мнения: 725
И аз се интересувам, и аз имам 2-3кг за сваляне.

# 3
  • Мнения: 13
Лично нямам проблем с чревната перисталтика, ама фибрите ме палят на вода.
Принципно пия 2.литра дневно сега над 3 и половина, ама ги пия на обяд защото най-много ми се яде.
 Embarassed

# 4
  • Мнения: X
Използвала съм ХУСК за регулиране на червата. Препоръчва се на всеки 2 месеца прием да има 1 месец почивка.
Взимах този на люспи - с айрян всяка сутрин - не е толкова непоносим, ако се изпие веднага. Задължително трябва и диета, и много, много вода.
Действа идеално при хроничен запек, но има ужасен недостатък - можеш да припаднеш от "аромата" на изпражненията си още преди да си излязъл от тоалетната.Отделно от това през първите три дни получих неконтролируемо газоотделяне    Embarassed Confused  Embarassed , което премина на четвъртия ден.
Иначе резултатът е страхотен Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13
 Rolling Eyes 3 кг момичета, при мене работи не ми се яде много и пия много водичка.

# 6
  • Мнения: 1 805
Никакъв положителен ефект!
Не само, че не ми регулира червата, но и напълнях.
Пих хуск на прах - точно по описание.
Пиех много вода. Усещането е че си се надул от ядене и наистина не ти се яде, но в същото време ми къркорят червата. Стомаха ми стана като торба и сега няма прибиране.
Всичко е много относително, как ще го приеме организма.
Това определено не е за мен.

# 7
  • Мнения: 5
Използвала съм ХУСК за регулиране на червата. Препоръчва се на всеки 2 месеца прием да има 1 месец почивка.
Взимах този на люспи - с айрян всяка сутрин - не е толкова непоносим, ако се изпие веднага. Задължително трябва и диета, и много, много вода.
Действа идеално при хроничен запек, но има ужасен недостатък - можеш да припаднеш от "аромата" на изпражненията си още преди да си излязъл от тоалетната.Отделно от това през първите три дни получих неконтролируемо газоотделяне    Embarassed Confused  Embarassed , което премина на четвъртия ден.
Иначе резултатът е страхотен Simple Smile
Привет, при мен стана гъст като желе...Как го разтваряте ? Може би сгреших, че го шейкнах с по-малко вода. Мислих после да добавя останалото количество.

Общи условия

Активация на акаунт