Витамини за кърмачки

  • 9 353
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 936
Много теми бяха пуснати за Матерна в последните дни във форума.
Няма внос, не се намира по аптеките.
Въпросът ми е към кърмещите мами, които пият витамини - какви са те, с какво бихте заменили Матерна-та ако до сега сте пиели такива?
От всичко изчетено от мен разбрах, че много от вас пият Top Levure, Центрум Матерна, Неоксид, Пре-Натал...но не знам какви да избера, затова моля за вашето мнениие   bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бирена мая Grinning

# 2
  • Мнения: 8 451
Пренатал.Бре не се уморих да повтарям.Сори,ама се чудя на себе си. EmbarassedНищо лично към авторката!  bouquet
Бубанкаааа,къде си???Чакам включване! Wink

# 3
  • Мнения: 6 243
Пренатал.Бре не се уморих да повтарям.Сори,ама се чудя на себе си. EmbarassedНищо лично към авторката!  bouquet
Бубанкаааа,къде си???Чакам включване! Wink
У наше село няма пренатал. Вчера щях да бия една гарга. Като нямало Матерна, що ми бил тоя Преналат, да съм пиела Центрум. Ми в Центрума няма достатъчно селен, викам аз. Ми ще си вземете Селен отделно. Ми мога ли не те пухта по тъпата кратуна, аз няма по 50 лева за добавки да давам. Ааааааааааа.

Сори за офф-а.
И аз съм в недоумение.

# 4
  • Мнения: 8 451
ха,ха,ха Joy
да ти пратя ли Пренатал? Wink
мога на 29 да ти донеса?  bouquet
сори за офа! Embarassed


37-38 лева са,но са 100 таблетки-тоест за 3 месеца и половина
но селен няма и в Пренатала Wink

# 5
  • Мнения: 1 559
Пренатал newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 1 936
А колко струва тоя Пренатал?

# 7
  • Мнения: 8 451
По-горе съм писала,колко струва.Допълних си постинга.Сега ще пусна и телефона на вносителя,защото взет от там е по-евтин.По аптеките слагат до 10 лева отгоре.Отгоре на всичко,ако се обадите на този телефон,ви го носят вкъщи,без надценка.Е това ако не е реклама.
9631245 Бояна импорт експорт Laughing

# 8
  • Мнения: 1 735
Бирена мая! Много добро решение е.  Peace

# 9
  • Мнения: 8 451
Бирена мая! Много добро решение е.  Peace
Права си,добра е бирената мая.Но на мен такъв апетит ми отвори,че не е истина просто. Embarassed   Но може да се опита,май не при всички е така. newsm78

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Елевит Peace

# 11
  • Мнения: 1 735
Бирена мая! Много добро решение е.  Peace
Права си,добра е бирената мая.Но на мен такъв апетит ми отвори,че не е истина просто. Embarassed   Но може да се опита,май не при всички е така. newsm78
Доколкото знам БМ ,отваря апетит ,когато липсва такъв ,т.е когато организмът е изтощен. Затова смятам че е много добър за кърмачки. То бебето си набавя всички необходими вещества ,без значение дали ги възстановяваме,но си остава за наша сметка. ooooh!
Но БМ не ти отваря повече апетит ,отколкото би имала ,ако си здрава.

# 12
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз съм доволна от витамините за бременни и кърмачки на Calivita.

# 13
  • Мнения: 8 451
Бирената мая отваря апетит и оща как!Просто не може да се обобщава така,явно на всеки действа различно. PeaceАз си го имам в излишък така или иначе. Mr. GreenИ с моите килограми хич даже не съм изтощена, или поне нямам вид на такава. hahaha

# 14
  • Мнения: 532
аз четох в библиотеката,че някои витамини също могат да допринесат за появата на колики и си стискам матерната и не я пия newsm78
да вземам да я подкарвам от единия край а?

Общи условия

Активация на акаунт