Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 4

  • 189 187
  • 992
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 514
Elenaivanova33, благодаря, поласкана съм!

# 931
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Здравейте. Препоръчайте ми семеен хотел или фамилна къща близо до плажа. Да е чиста, с баня и тоалетна, ТВ и тераса. Разбира се, да не е на цената на хотел. Екстра ще е ако наблизо има място за хранене и готвят добре.

# 932
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Препоръчвам https://sozopol-friends.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/. Чисто, много близо до Харманите, сравнително тихо. Дават хавлии, сменят чаршафите на 3-тия ден Heart Eyes...изобщо, по-добре от някои хотели, в които съм била. Много приятно ме изненадаха Grinning!

# 933
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Може ли да ми кажете след 4 септември дали ще работят ресторантите ? Планирам почивка следващата седмица. И ако може да ми препоръчате места с хубава гледка и да не е скъпо. Знам ,че ви затрудних с тези показатели  Laughing Laughing

# 934
  • Мнения: 94
Здравейте,
Бихте ли дали отзиви за хотел "Южна перла"?

# 935
  • Мнения: 4 125
Здравейте,
Бихте ли дали отзиви за хотел "Южна перла"?
ако не сте много претенциозни -става
миналата година бяхме, за 60лв на вечер и тази бих повторила
но в топ сезон цена от 140-150лв не си струва
близо е до плажа, студиата са просторни, хубава тераса с изглед, близо до прекрасен плаж
минуси-закуската не става, почиства се отгоре-отгоре, в северните студиа леко мирише на мухъл/може би от южната част ще са по-добре/, басейнът не беше много чист

# 936
  • Мнения: 113
Току що направих резервация в Южна Перла, дано да не съжалявам после Thinking
Интересува ме, близко ли е до града, може ли да се разходиме или задължително с колата трябва?

# 937
  • Мнения: 1 029
Ако става въпрос за Южна перла на Каваците, не е близо до града, варианта освен с кола е влакчето.

# 938
  • Мнения: 148
Здравейте, ние тръгваме към Созопол тази неделя за първи път с дете. Много харесвам града и го познавам, но до сега не съм обръщала внимание къде има детски площадки и заведе с детски кът. Може ли да ме насочите? Ние ще сме на ул. Виа Понтика (близо до веселата улица)  и не мога да се сетя за нито една детска площадка по протежението й. Благодаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 20:47 от Майки

# 939
  • Мнения: 3 889
Току що направих резервация в Южна Перла, дано да не съжалявам после Thinking
Интересува ме, близко ли е до града, може ли да се разходиме или задължително с колата трябва?

Задължително ти трябва кола. Ако имаш предвид Созопол под "до града". Ама добре де, то в различни сайтове като Booking има опция за "виж на картата". Не го ли видя? Ама това никак не е на един хвърлей разстояние. Хотелчето изглежда приятно и за хора, които евентуално търсят спокойствие и тишина би било прекрасно. Но близко до града... категорично е много далече от Созопол.

# 940
  • Мнения: 113
Току що направих резервация в Южна Перла, дано да не съжалявам после Thinking
Интересува ме, близко ли е до града, може ли да се разходиме или задължително с колата трябва?

Задължително ти трябва кола. Ако имаш предвид Созопол под "до града". Ама добре де, то в различни сайтове като Booking има опция за "виж на картата". Не го ли видя? Ама това никак не е на един хвърлей разстояние. Хотелчето изглежда приятно и за хора, които евентуално търсят спокойствие и тишина би било прекрасно. Но близко до града... категорично е много далече от Созопол.

Да под града имам предвид Созопол, да разполагаме с кола, и не е проблем да отидем с нея. Не търся тълпа и дискотеки, с деца и куче сме. Както разбрах може да се ходи и с влакчето, което също е вариант. Не познавам нито града, нито околностите и затова попитах Simple Smile

# 941
  • Мнения: 3 889
Аз май съм го виждала в далечената това хотелче когато сме ходели на Каваците. Разбира се ако не бъркам нещо.
Щом сте семейно, че и с куче... не ви трябва Созопол. Освен вечер Стария град.
Обаче този хотел щом пускат с домашни любимци... браво на тях. Има си и такъв контингент хора, които определено даже и да са склонни да хвърлят повече пари, трудно намират хотели, които допускат животни. Препоръчай мястото на хората от кучешката тема. Заслужава да им се направи реклама.

# 942
  • Мнения: 890
Здравейте, ние тръгваме към Созопол тази неделя за първи път с дете. Много харесвам града и го познавам, но до сега не съм обръщала внимание къде има детски площадки и заведе с детски кът. Може ли да ме насочите? Ние ще сме на ул. Виа Понтика (близо до веселата улица)  и не мога да се сетя за нито една децка площадка по протежението й. Благодаря Simple Smile
В градската градина има детска площадка за най-малките, оградена е. Отделно около нея има и съоръжения за по големи дечица.

# 943
  • Мнения: 1 710
Здравейте!
Не съм ходила в Созопол от 15 години сигурно и не мога да се ориентирам. Предложиха ми почивка в семеен хотел Феникс на ул. Ропотамо. Не познавам града, не знам дали е на добро място, има ли магазини, има ли наблизо приемливи капанчета за хапване (в самия хотел няма ресторант, така че капанчетата са важни). Виждам по снимки, че е на брега или поне така ми се струва. Знаете ли на кой плаже е, дали е охраняем и морето плитко ли е или бързо става дълбоко? Въобще всякаква информация ще ми е от полза. Обикновено Google Street View ме ориентира във всякакви непознати места, но този хотел не го намирам.

# 944
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте!
Не съм ходила в Созопол от 15 години сигурно и не мога да се ориентирам. Предложиха ми почивка в семеен хотел Феникс на ул. Ропотамо. Не познавам града, не знам дали е на добро място, има ли магазини, има ли наблизо приемливи капанчета за хапване (в самия хотел няма ресторант, така че капанчетата са важни). Виждам по снимки, че е на брега или поне така ми се струва. Знаете ли на кой плаже е, дали е охраняем и морето плитко ли е или бързо става дълбоко? Въобще всякаква информация ще ми е от полза. Обикновено Google Street View ме ориентира във всякакви непознати места, но този хотел не го намирам.
Хотелът се предлага в букинг - има карта, точно до плажа Харманите е и наоколо има много заведения за хранене. Плажа аз не го харесвам - има дънни ями и не е особено плитък, но всеки човек си има предпочитания.

Общи условия

Активация на акаунт