Кажете ми добър дерматолог от Варна?

  • 1 403
  • 1
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета имам нужда от помощ, знаете ли кадърен кожен лекар от Варна? Мъжа ми има проблем на главата му под косата има нещо като пърхот но е доста по надълбоко и пада като корички. Вече ходихме на няколко лекари, които казват различна диагноза изписват лекарства, мазила инжекции и т.н за по 50лв. купуваме ги и ефект нулев. Ходихме при доценти и какви ли не, но нищо. Как може за такъв дребен проблем да даваме толкова пари и то без резултат. Вече не знам какво да правя, косата му съвсем оредя, а и той му писна от некадърници и отказва да отиде на друг лекар, и с право. А аз съм притеснена. Искам да знам, че като отиде ще му решат проблема, а не да купим хиляди ненужни лекарства, инжекции и мазила от които няма дори и малко подобрение. Някой може ли да ми помогне.  Cry

# 1
  • Мнения: 4 651
Ходила съм единствено при дерматоложката в ДКЦ-то в Трошево (високите блокове, където е кметство Младост). Не и помня името, но тя е само 1. В моя случай, няма как да преценя колко добър специалист е, защото лечението е стандартно и тя няма кой знае какво различно да направи, но ми хареса като човек - мила, внимателна, на мен не ми предписа нищо преди да се консултира с колеги и да е сигурна, че това е най- доброто.
Другото име, което знам и съм чувала добри неща е - И. Бакърджиев - ДКЦ "Чайка"-Варна

Общи условия

Активация на акаунт