? за овладяването на атопичния дерматит

  • 2 978
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Виктория се изрива от грис /не знам защо/, грах, ягоди, спанак.
Банани и домати яде без проблем. Праскови - само на пюре. Ягодите дори и в каша да са, става цялата на пришки. Млечни всякакви яде без проблем.

# 16
  • Мнения: 2 274
Дани е с дерматит от 3 -месечен.
Минахме поне през 10 специалисти (дерматолози и алерголози) все светила....Мазахме с КС - точно 2- дневен ефект.
За наше щастие попаднахме на точния Човек - д-р Миронова (хомеопат), която за по-малко от 4 месеца направи това, което другите не успяха. Телефонът й е 0888 878 615
Ето го и снимковото доказателство:http://www.eva.ru/albumpage/39758/1.htm

# 17
Е това вече окончателно ме обърка... предполагам обаче, че наистина това е начина - да се изключват храните и постепенно да се добавят - принципа същия ли е като на първоначалното захранване?
Има ли "по-безобидни" и "по-силни" от включените в черния списък храни?
С кое може да се започне като за начало (след като се изключи всичко)?
Трябва ли да мине известно време преди да се започне да се дава някоя от тези храни (за да се изчисти организма примерно)?

# 18
  • Мнения: 1 113
Такъв списък всеки може да направи, но за своето дете/себе си. Той обаче не е универсален, защото една и съща храна може да предизвика алергия при един, а при друг - не, а от своя страна, той да реагира на нещо друго. Дъщеря ми, например, правеше алергия от морковите и ябълката, а цитрусите ги понасяше добре. Реагираше на краве мляко, но на козе и овче - не. Соята й беше алерген, но пък почти през цялото време на шестмесечната си диета хапваше зелен боб и грах...

# 19
  • Мнения: 1 014
Bonie , мола те, дай някакви координати на д-р Юрукова - къде работи, телефон.

Общи условия

Активация на акаунт