Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юни 2016, 10:51 ч.

ЕВРО 2016

• 39 937
  • 601
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са вашите фаворити?

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

# 600
  • Бургас / София
missence съгласна съм с  почти всичко написаното от теб, но това са немците те не се отказват, не съм съгласна с това за психологическата нагласа, та те са Световните шампиони, просто имаха много контузени играчи и затова. Победата на Португалия самите футболисти си казаха, че Роналдо им е помогнал доста с качествата си на тренер, даже самият Едер каза, че Роналдо му е казал че ще вкара и така и стана, както каза Марадона Меси не може да е лидер, а Роналдо си остана лидер за отбора до край, а не се отказа. Дори Погба и Гризман казват, че той заслужава топката . Просто имаше много емоция насъбрана в един футболист, жаждата му да помогне и това да не може не беше справедливо, а той е най добрият нормално е да направят сензация от това, мача като цяло не беше интересен и всичко се завъртя около драмата с Роналдо. Според мен, Роналдо не направи много силно първенство, но той е в основата за победите на Португалия и за класирането им, какво повече? Мачове срещу Унгария и Уелс бяха решаващи, а той там си беше ТОП.

# 601
  • Варна/София
Да, съгласна съм и за многото контузени футболисти на Германия. Имаше и основни играчи с картони, но пък мисля, че тепърва градят отбор и таланти като Neuer и Kimmich тепърва ще показват потенциал.

Да, Роналдо показа дух, желание да помогне на отбора от скамейката, надъхваше ги, но някак ми се искаше Едер да изживее своята минутка слава по-пълноценно. Заслужаваше го. Да не говорим, че при влизането на Едер, коментаторът каза, че няма особени успехи в първенството, няма голове, едва ли не го изкара пълен неудачник и безнадежден централен нападател, а той нямаше нито едно загубено единоборство, нито едно, а да не говорим, че последните минути игра тактически много правилно и спечели фалове за статични положения пред вратата на французите. Mr. Green Много ми хареса играта му в мача. Peace

В заключение ще кажа, че съжалявам за отбори като Хърватия и Италия. Особено хърватите можехме да ги гледаме почти до финала. Не знам, дали ще имат отново такъв състав (говоря за следващи поколения).

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт