За детските бански

  • 2 783
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
само искам да питам от къде мога да купя такива памперс бански и по колко лв.вървят горе-доло Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
  16 лева от  ДаНет

аз поръчах този и го чакам тази седмица да пристигне,а по магазините за сега не съм попадала на детски бански - май още е рано

# 17
  • Мнения: 695
благодаря за инфото smile3525

# 18
  • Мнения: 1 756
аз ли4но ще му купя и ще му сложа бански не само от естетична но и най ве4е от хигиенна гледна точка

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Задължително със банси .
Гол не го пускам, а от памперс банските съм меко казано разочарована.
Миналата година "този проблем " ме хвана неподготвена та се наложи да купя на малкият бански от морето.Взех му боксер - бански.
Много е сладък с тях, като спортен пич е ,и тази година ще му купя още едни.

Pipinka, тези боксерки на Адидас по тялото ли са newsm78, и скоро ли ги купи.
Аз петък ще водя малкият във София Ленд, и мога да отскоча до Адидаса.




doda, защо си разочарована от памперс банските и на коя марка сте ползвали ?
Питам защото се чудя на малкия какво да му купя, памперс-бански или обикновен бански  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 645
Задължително със банси .
Гол не го пускам, а от памперс банските съм меко казано разочарована.
Миналата година "този проблем " ме хвана неподготвена та се наложи да купя на малкият бански от морето.Взех му боксер - бански.
Много е сладък с тях, като спортен пич е ,и тази година ще му купя още едни.

Pipinka, тези боксерки на Адидас по тялото ли са newsm78, и скоро ли ги купи.
Аз петък ще водя малкият във София Ленд, и мога да отскоча до Адидаса.




doda, защо си разочарована от памперс банските и на коя марка сте ползвали ?
Питам защото се чудя на малкия какво да му купя, памперс-бански или обикновен бански  newsm78



Ами , какво да ти кажа.
Първо много попиват,за мен са като обикновенни памперс гащи но са шарени, и не виждам никаква разлика в материята между обикновен памперс и памперс - банските на Хъджис.
Второ, 2 пъти му пропускат - самата материя пропуска,как става тази работа и аз не знам newsm78.Мойта приятелка също ползваше такива памперс - бански и при нея беше същото.
Ползвах тези на Хъджис,аз  други не открих де............
На 2 ден на морето му купих бански.
Детенце се чувстваше много по - добре със тях от колкото със памперса.
А и на мен ми беше доста по - лесно със банският.

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doda, мерси за инфото  Peace
Значи ще се ориентирам към боксер банските, единственият проблем само остава да не свърши голямата работа в обикновенния бански  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Памперс гащи  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 768
Ето какво бях писала в друга подобна тема:
Цитат
Миналото лято ползвахме памперс-бански но съм крайно недоволна!!! Когато бебето влиза във водата, памперса се мокри ужасно много, дори на излизане от басейна направо падаше от дупето. Ако се напиша - потича защото няма грам желатин (или каквото там попива и се надува в обикновените памперси). Много мислих за какво по-точно е измислен и реших , че може би е за "голямата работа"... По добре си купи обикновен бебешки бански, ще ти свърши същата работа
 

# 24
  • Мнения: 1 645
Ето какво бях писала в друга подобна тема:
Цитат
. Много мислих за какво по-точно е измислен и реших , че може би е за "голямата работа"...
 


 Joy hahaha Joy
И аз след голямо чудене, стигнах до такова заключение.

# 25
  • Мнения: 7 106
doda, единственият проблем само остава да не свърши голямата работа в обикновенния бански  Mr. Green

Памперс-гащите са именно за тази цел - да не наака плажа или басейна евентуално. Пишкано пропускат.

# 26
  • Мнения: 4 668
Сега - за банските Адидас , има 3 модела , бански - боксер , такива като панталонки , тип плувки или както там се наричат и обикновени като слип. Цената е от 24 до 28 лв. , има дори и размер 62 см. , най - големите обаче бяха 86 см. Казаха , че ще имат номера , ама ... Става въпрос за магазина на Адидас , който е на Витошка точно срещу Съдебната палата , от дясно като се отива към Шератон . Има и много хубави анцузи и тениски , но като че ли повече за момченца . Банските също са само " мъжки " 
Довечера ще пусна снимки да ги видите .   bouquet
Doda , боксерките са по - тялото , но както казах има и такива като къси панталонки , но нямаше нашия № .

# 27
  • София
  • Мнения: 596
Първо много попиват,за мен са като обикновенни памперс гащи но са шарени, и не виждам никаква разлика в материята между обикновен памперс и памперс - банските на Хъджис.
Второ, 2 пъти му пропускат - самата материя пропуска,как става тази работа и аз не знам newsm78.Мойта приятелка също ползваше такива памперс - бански и при нея беше същото.
Ползвах тези на Хъджис,аз  други не открих де............
[/quote]

Абсолютно  вярно и при нас беше такава ситуацията! ooooh! Аз само на Хъджис съм виждала такива памперс-гащи, даже и в момента ги има в Метро, за тези които ще пробват с  тях.
Тази година ще сме подготвени отрано явно,  само дано се отучим от памперса дотогава.
Освен на Адидас други бански за момчета има ли??! newsm78
 

# 28
  • Мнения: 2 332
Хехе, естествено че има и други, просто няма да са с тази марка  Peace. За банските иначе - и на мен ми харесва повече с бански да пускам Йоана отколкото по голо дупе... Досега и двете морета бяхме така - опа, първото нямаше бански - по гащички и тениска.

# 29
  • Мнения: 1 645

Doda , боксерките са по - тялото , но както казах има и такива като къси панталонки , но нямаше нашия № .

  bouquet

Супер . Аз точно такива по тялото търся Peace,а иначе ние вече си купихме такива панталонки ,но от Пловдивският Адидас,цената е същата 28 лв.

Общи условия

Активация на акаунт