Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 апр. 2006, 23:19 ч.

Триизмерни торти във Варна?

• 18 807
  • 61
  •   1
Отговори
Скъпи мами, помогнете ми !
Скоро синът ми става на 1 година и искам да му поръчам триизмерна торта.Дайте идеи къде във Варна правят такива.  chef

# 1
бре що за чудо ли ще да е това?За фототорти съм чувала ама за тризмерни не бях.Нека ако наистина има такива някой да пусне снимка,че и нашият РД наближава

# 2
  • Алпите
 Shocked Какви са тия торти? Не мога да си представя никаква друга, освен триизмерна:roll:

# 3
Shocked Какви са тия торти? Не мога да си представя никаква друга, освен триизмерна:roll:

Да, да  Naughty.
Ами, ако е снимка на торта?  Whistling

# 4
Az  porachak chetiriizmerna torta za godishninata na majo. Vsichki strahotno se vpechatliha a i beshe mnogo vkusna.
 bowuu  chef  chef  chef

# 5
Az  porachak chetiriizmerna torta za godishninata na majo. Vsichki strahotno se vpechatliha a i beshe mnogo vkusna.
 bowuu  chef  chef  chef

Яааа, значи вече са открили и четвъртото измерение  Laughing.

# 6
  • София
МИ може и да са го открили Simple Smile 4тото измерение де.
Ама майката нека поясни какво има предвид под "триизмерна", че и на мен ми стана интересно.

# 7
  • При хората, които обичам
Да не би да има предвид тортите като фигури - калинки, ежковци и т.н. newsm78

# 8
Лелееее пуснете някоя снимка да видим какво е това нещо триизмерна и четириизмерна торта. Shocked

# 9

Да, да  Naughty.

alo, alo,
4-toto izmerenie otdavna e otkrito

# 10

Да, да  Naughty.

alo, alo,

Нещо грешиш цитата.
Може ли наистина снимков материал, че много ме впечатли?

# 11
  • При хората, които обичам

alo, alo,

Къде? В канал 2001?

# 12
Ами тогава обясни какво представлява четвьртото измерение под формата на торта. Peace
 Звучи ужасно любопитно.

# 13
Ех, че весела тема стана! И на мен би ми било много интересно да видя за какви измерения става въпрос.
Само да уведомя тук не си говорим на ало ало и ей чшш! Ваня спуках се от смях събудих къщата!

# 14
И аз не мога да си представя торта, която не е 3-измерна Crazy
Освен ако не е картинка на торта Laughing
И най-обикновената торта "Гараш" си има дължина, ширина, височина, т.е. 3 измерения Wink
А 4-то измерение е времето (нормална физика, а не канал 2001). Ако има торта, която се развива във времето, то тогава тя може да се нарече и 4-измерна Mr. Green Но това означава тортата с времето се да се изменя по форма или местоположение, интересно... Thinking Може би торта, от която изскача стриптизьорка се има предвид? Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт