Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 745
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Ами добро утро, мили момичЕта  Hug Hug Hug

Пак аз откривам седмичката, а??

Козунак със смокини, орехи и течЕн Шоколад, кафе с мляко/какао, боядисани яйца, козе сирене с препечЕни филийки  Hug Hug Hug

Ще се включа по късно пак, да отговоря на въпросите...
Дидка, Шоколада го слагам след като веднъж е втасало тестото, разстилам го (тестото), намазвам обилно Шоколад, после го завивам /оформям както искам, и го оставям да втаса 2 път  Heart Eyes

Калида, рибките са pike perch ( Embarassed Embarassed Embarassed, не знам на Бг, и докато проверя речника... Embarassed). Супер преживяване  Hug А беШЕ много слънчЕво и топличко, 8 над 0...Ама ледът все оЩе е към метър дебел  Hug

Хубава сутрин  Hug  bouquet Heart Eyes

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
Мамо В, ти продьлжение ли пишеш от някьде? да не е от прдишната седмична?

# 2
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Б, зна4и си запалена риболовка, а?  Grinning  И ние оби4аме да ходим за риба.
Весела седмица на вси4ки  Hug

# 3
  • Мнения: 1 017
добро утро на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
Мамо В, ти продьлжение ли пишеш от някьде? да не е от прдишната седмична?

ДА, Амейка, понеже ми прекъзва нета, и вчЕра трябваШе да отговоря в предиШната седмична, ама се пиЩисах (2 пъти ми губеШе написаното  Rolling Eyes), та сега  Grinning

Ти изгони ли вируса?  Heart Eyes Да цункаШ малкия Шоколадчо по прекрасните бузки  Hug

# 4
  • Мнения: 1 017
Мамо Б, зна4и си запалена риболовка, а?  Grinning  И ние оби4аме да ходим за риба.
Весела седмица на вси4ки  Hug

Ами много ми харесва, мамчЕ Щрумф, ама запалена чак не съм  Grinning ОбачЕ мога да си прекарам часове на езерото в лодка, или върху леда. ОбачЕ някой да ме кара да ходя като вали или е минус температури...не  Wink
И като я хвана рибата, някой друг трябва да се оправя с ...
Преди няколко години ходихме с татко да ловим пъстърва, и аз тайно ги пусках отново във водата, докато той не ме видя, и ме "осветли", чЕ всъЩност аз ги наранявам така, че те не могат да се справят във водата и си умират и без друго ...

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Утро!
Какво стана сега с Татянка, накой знае ли нещо или аз пак съм пропуснала  newsm78

Добре, че темата, иначе не бяп забелязала че е понеделник с тия празници тук  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 217
Добро утро и от нас,тук са едни облаци Sad и вали.Амеи4е какво става с къпането на малкия бонбон,преминали му страха?Желая ви много слан4ева и усмихната седми4ка на вси4ки  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 017
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

Мимка, как беШе???  Heart Eyes Дано да си изкарала добре, и да ти е по Щастливо сега   bouquet
ЗА Татянка не знам ниЩо, в главата ми е...дано всичко да е наред, а като ни дойде редът, Ще ни осведомят  Hug

# 9
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

Мимка, как беШе???  Heart Eyes Дано да си изкарала добре, и да ти е по Щастливо сега   bouquet
ЗА Татянка не знам ниЩо, в главата ми е...дано всичко да е наред, а като ни дойде редът, Ще ни осведомят  Hug
Отиди в другата тема да видиш  Wink

# 10
  • Мнения: 2 959
Добро Ви утро и от мен, момичета!

Козунак със смокини, орехи и течЕн Шоколад, кафе с мляко/какао, боядисани яйца, козе сирене с препечЕни филийки....
...Ама ледът все оЩе е към метър дебел..
МамоБ, много разнообразна закуска имате! Hug Но така е покрай празниците, а?! Peace А относно леда, той маха ли се някога при Вас?
....ходихме с татко да ловим пъстърва..
Мамо Б, то риболова май ще излезе наследствена страст при теб? Thinking

Маймунка, Великденският ти подарък изглежда много вкусен. Ти опита ли го вече?

Мимка, снимките от празниците са ти страхотни. Заслужаваше си чакането. Розите са разкошни. Обожавам ги! А ти изглеждаш фантастично в червената рокля. Heart Eyes

Дидка, ти за следващата седмица шоколадов ли козунак ще правиш, защото този на снимката изглеждаше ракошен макар и без шоколад? Heart Eyes

Ели, как изкарахте празника при свекървата?  Peace
Лека празнична седмица Ви желая, изпълнена с много усмивки и приятни преживявания!

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 17:09 от Kalida

# 11
  • Мнения: 7 430
Дидка, ти за следващата седмица шоколадов ли козунак ще правиш, защото този на снимката изглеждаше ракошен макар и без шоколад? Heart Eyes

аМи така замислям, понеже никога не съм експериментирала с шоколад, а ми се иска...и за това попитах.
От това тесто ще направя два и единия ще е с шоко...дано съм разбрала добре newsm78 че малко зле хващам (мамо Б мерси много за обяснението Hug) и стане добре Wink

Аз преди малко се върнах от болницата - взимаха ми кръв и ми биха инжекция, понеже съм А- група.
Надявам се да няма никакви проблеми за бебо Praynig

Да се надяваме, че Татянката са добре и скоро ще е сред нас Hug

Целувки Heart Eyes от Мрачна Канада и весело настроение през тази седмица...отивам да гледам снимките на Мимката Wink

# 12
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен
Татянка още ли не се е обадила  Rolling Eyes Wink
По късно ще чета и пиша подробно, че Бадемката се е развилняла като хуна  Crazy Party
Поздави за сега   bouquet

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 334
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 430
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet

Ехе.....мерси за новината Hug
Много хубаво име са избрали Wink

Да им е жива и здрава малката кокона и да ги радва и забавлява, да е послушно и добро дете Heart Eyes
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт