Магазин с дрехи на Wenice

  • 2 676
  • 25
  •   1
Отговори
Ами открих че се отворили магазин само с дрехи на Wenice на ъгъла на Витошка и Кърниградска. Магазина беше много добре зареден и тази седмица ще зареждат и по-летни дрешки. Ако се повтарям сори.  Simple Smile За почитателите на марката, приятно пазаруване  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Харесвам дрехите с тази марка,но да попитам като е на Витошка какви са цените?
Благодаря за инфото!

# 2
Ами не погледнах защото много бързах, но самия магазин не е на Витошка, а в пряката, та дано не са се захласнали с цените Simple Smile

# 3
  • Мнения: 328
Ходих преди около месец.Цените са доста надути.

# 4
  • Мнения: 4 668
Този магазин не е от скоро и цените са много високи ! Примерно едно долнище е 80 лв.

# 5
Този магазин не е от скоро и цените са много високи ! Примерно едно долнище е 80 лв.

Да, аз разбрах че не е нов, ама защото не видях тема тук и затова пуснах...
Както и да е, май няма да се възползвам от възможността да дам 80 лв. за долнище...жалко наистина.
 

# 6
  • Мнения: 7 106
В едно магазинче в нашият град зареждат дрешки с тази марка и са страхотни направо! но какви са тези цени за долнище - 80 лв.  #Crazy. Днес точно пазарувах за дъщеря ми от там летни костюмчета - къси панталонки с късо ръкавче - около 19 лв., само блузки пролетни - 12,50 бройката, клинчета - около 10 лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Срещу Илиенци от скоро има голям магазин на Вениш. За съжаление не съм го разглеждала т.к. го видях когато си тръгвах от Илиенци и респ. се бях занулила. Предполагам, че цените ще са прилични.

# 8
  • Мнения: 4 668
В този за който аз говоря , няма детски дрешки , намира се на ул.Цар Асен до ул.Кърниградска , много близо е до Витошка , знам го отдавна и настина са такива цените . Тениските са по 40 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Е със сигурност ще го пропусна този магазин,колкото и да харесвам дрехите им!
Да на Илиенци имат магазин,май е представителен,така ми казаха от щанада на Wenice на Коледния Базар и ми дадоха визитка.Обаче ми направи впечатление,че блуза за сина ми, която я бях купила за 17 лева да речем,там беше 19 или 20. 2-3 лева не са фатални,но процентно са си 10-15%,а уж са преставители.Ходи и рабери!

# 10
  • Мнения: 2 282
Странно, доста почитатели на марката намирам тук... Аз пък не съм доволна - имаме 4-5 блузки, които доста са се обезформили от пране (и то на 40о) Тъй като не  съм подбирала по марката, случайно разбрах, че са все "маркови".

# 11
В този за който аз говоря , няма детски дрешки , намира се на ул.Цар Асен до ул.Кърниградска , много близо е до Витошка , знам го отдавна и настина са такива цените . Тениските са по 40 лв.

Ами явно говорим за различни магазини, защото този за който аз говоря е само с детски дрехи. И ми казаха че магазина е на вносителите на Wenice, чийто склад е в Илиенци.
Ще мина да проверя все пак тогава как е хавата  Simple Smile

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2-ра недоволна от марката.
Егати боклуците.

# 13
  • Мнения: 328
Срещу Илиенци от скоро има голям магазин на Вениш. За съжаление не съм го разглеждала т.к. го видях когато си тръгвах от Илиенци и респ. се бях занулила. Предполагам, че цените ще са прилични.
Това е складът за търговци.Фирмен магазин имат в самото "Илиенци"(в началото,от лявата страна), но и там вече цените са високи.

# 14
  • Мнения: 5 140
Срещу Илиенци от скоро има голям магазин на Вениш. За съжаление не съм го разглеждала т.к. го видях когато си тръгвах от Илиенци и респ. се бях занулила. Предполагам, че цените ще са прилични.
Това е складът за търговци.Фирмен магазин имат в самото "Илиенци"(в началото,от лявата страна), но и там вече цените са високи.

Някакво по точно упътване, по точно от кой вход на Илиенци се намира?

Общи условия

Активация на акаунт