8-9г.с. още не се вижда бебе

  • 14 397
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 78
ти когато беше навършила вече 7 г.с., или когато беше влязла в нея,

На пъвия ден от 7-ма г.с. ги видя
ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД Simple Smile
и пиши след прегледа(на коя дата ще ходиш)

# 31
  • Мнения: 300
а преди това, когато е видяла само удебеление на лигавицата, беше в кой ден на коя седмица?
Аз ще ходя на преглед в края на тази седмица пак, разбира се, че ще пиша!
Знаеш ли за какво си мисля, катопрочетох и предишното мнение - каква част от плодния сак всъщност заема ембриона?

# 32
  • Мнения: 300
извинявай, всъщност сега видях, че преди това ти е било посещението в първия ден на шестат седмица, нали?

# 33
  • Мнения: 17
Надявам се при теб всичко да е ок. Hug
 Аз имам уговорка за другиден, не знам защо,  но не тая големи надежди.

# 34
  • Мнения: 300
и аз така - вдругиден съм на контролен. После непременно ще пиша. Искрено се надявам и двете тогава да се поздравим усмихнати, въпреки че и аз за мой ужас допускам мисълта за няма особена надежда... Но нали е Великден, чакаме чудеса...

# 35
  • Мнения: 3 116
Аз се въздържах да пиша досега, но при мен на първият преглед се видя плоден сак уж със някаква сянка вътре, но не било сигурно. Бях в 7 г.с. Викнаха ме на преглед след 2 седмици, т.е. в 9 г.с. когато се видя беба Simple Smile

Успех момичета  Hug

# 36
  • Мнения: 78
УСПЕХ МОМИЧЕТА Simple Smile
 СТИСКАМ ПАЛЦИ
пишете

# 37
  • Мнения: 300
ritka, а колко дена беше влязла в 9та седмица и само я видяха, или и сърдечната й дейност засякоха? А в девета, когато видяха сянката, помниш ли колко беше голямо сакчето? LIBBRA, а на теб сърдечно благодаря, дано да хване дикиш пожеланието ти Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 116
Оле Майска не помня че беше отдавна, но ако искаш аз пазя всички документи, че и първия даже, но са вкъщи. Могат да погледна и утре да ти кажа колко е бил голям плодния сак (ако пише).

Чак сега се замислям защо гинеколожката не беше много ентусиазирана при този преглед  Thinking Но пък тя по принцип не беше много ентусиазирана Wink

Сърдечна дейност никога не е коментирала дали има плода и ей затова и  ... #Cussing out и си намерих друг гинеколог  Sunglasses

# 39
  • Варна
  • Мнения: 439
и при мен беше нещо от сорта. Когато отидих на преглед лекаря си записа 6-7 г.с., но плод. сак отговаря на 4-5 седмица. Имах силни болки и ме записа като заплашващ аборт, и  до 3 месец съм ревала нон стоп / продължих и след това, защото прокървих в края на 3 -я / . Следващият път след 10 дни уж беше нараснал плодния сак, но нямаше сърде4на дейност / гледахаме на 4Д ехограф / след още 10 дни се видя и сърде4на дейност. Преносих уж и предизвикаха раждането, но все си мисля, 4е съм забременяла по-късно. Стискам ви палци и вярвам 4е вси4ко ще бъде наред.

# 40
  • Мнения: 3 034
на пълен мехур се гледа при коремен ехограф, а за вагиналния е по-добре да си се изпишкала

Така е, напълно си права, но го казвам, защото meb не е уточнила на какъв ехограф са я гледали.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 401
Искам само да кажа, че на мен мисля, че в 9та г.с. един лекар ми каза, че вижда сакче, но не вижда плод и сигурно е кухо яйце!На следващия ден отидох в Шейново и там ме поздравиха, защото всичко си беше ОК с плода!И сега бебката си расте!
Момичета от сърце ви желая много спокойствие и радост на следващия преглед  bouquet

# 42
  • Мнения: 4 965
Меб, от моя опит със Шишенкова знам, че аз сигурно ще видя повече от нея (без да имам понятие от гинекология и акушерство).
Дано пак да е "недоскив"  Praynig. При мен на всеки преглед имаше различна версия за брой, пол и развитие на шушулките.
Отивай бързо при друг лекар и успех.

# 43
  • Мнения: 17
Мерси много, поокуражи ме Hug.
Тя доста ме гледа ама дано наистина да не е видяла както трябва  Praynig

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 09:16 от meb

# 44
  • Мнения: 300
Bandi, и аз много се окуражих от теб! А кой и как точно те гледа в Шейново? А преди прегледа при този лекар, който нищо не е видял в 9 г.с. (кой е той, между впрочем?), ходила ли си пак на преглед и какво е видял? Аз съм в подобно побъркващо състояние и направо не знам как ще издържа до следващия преглед... вече съм подготвена и за още един лекар, но е много напрежително

Общи условия

Активация на акаунт