цервикална слуз или ?

  • 1 872
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Имам доста обилно течение воднисто, безцветно и без някакъв натрапчив мирис. Това цервикална слуз ли е или някакви инфекции (знам че не сте лекари за да ми кажете, но при вас как е просто да споделите). Проблема е,че мокри бельото ми и дори връните ми панталон, дънки с каквото съм и усещането за влажност е ужасно .... при вас как е , трябва ли да използвам постоянно ежедневни превръзки :/ ? Хубав ден!

# 1
  • Мнения: 1 323
Ако не е съпроводено с други оплаквания е много възможно да нямаш проблем, просто по-силно течение. Има го при доста жени. За това са измислени ежедневните превръзки. Свиква се с тях и става навик да ги слагаш, така и самото бельо се запазва. Ако пък те притеснява, разбира се нищо не ти пречи да идеш на преглед при гинеколог, профилактичен просто за твое успокоение!  Peace

# 2
  • Мнения: 11 306
Има ли вероятност да си бременна?

# 3
  • Мнения: 4 162
В коя част на цикъла си? Овулация?

# 4
  • Мнения: 214
В коя част на цикъла си? Овулация?

месечния ми цикъл е 28 (понякога 32) , като настъпи овулацията (ппц нали нормалното е около 14 ден при цикъл от 28 дни) , колко време продължава този овулационен период, до настъпване на течението ли ? Ужасно е Sad направо от време на време като че ли нещо се излива и едни огромни мокри петна се образуват, толкова е неприятно Sad 

# 5
  • Мнения: 4 162
В коя част на цикъла си? Овулация?

месечния ми цикъл е 28 (понякога 32) , като настъпи овулацията (ппц нали нормалното е около 14 ден при цикъл от 28 дни) , колко време продължава този овулационен период, до настъпване на течението ли ? Ужасно е Sad направо от време на време като че ли нещо се излива и едни огромни мокри петна се образуват, толкова е неприятно Sad 
На мен често ми се случва в дните около овулацията да имам прозрачно, белтъкообразно течение, което мокри бельото. Та предположих, че може да е това.

# 6
  • Мнения: 214
колко време продължава при теб и как се справяш Sad

# 7
  • Мнения: 4 162
колко време продължава при теб и как се справяш Sad
2-3 дни. Нося ежедневни превръзки - харесвам тези на Либрес.  Peace
(Не си прави промивки само, защото по този начин нарушаваш нормалната флора и ще си докараш някоя инфекция.)

# 8
  • Мнения: 214
благодаря за отговора!

# 9
  • Мнения: 1 078
Отиди при гинеколог да вземе цитонамазка и микробиология.

Общи условия

Активация на акаунт