Рибарица

  • 207 352
  • 777
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Рибарица ,там е невероятно красиво пожелавам на всички вас да посетите това раиско кътче newsm53

# 1
  • Мнения: 2 332
Наистина е много красиво там Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 1 685
Ооо, да!
Ходих там един път и много ми се иска да повторя.
Бях на мото-събор и за съжаление не можах да огледам много добре това кътче, но все пак успяхме да направим една кратка разходка, докато търсим хотел.
Хорааа, който иска да отиде там, нека си резервира хотел поне седмица по-рано.Ние в крайна сметка спахме в една къща, която някаква жена ни уреди съвсем случайно.
Там е красота!!!

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
О-о-о-о, Рибарица ми е слабост просто.

# 4
  • Мнения: 644
Ние края на  другата седмица ще ходим   Laughing 
Ше разказвам...........

# 5
  • Мнения: 3 216
хи-хи-хи пьк мойте родители живеят в Тетевен и колко купони сьм изкарала в тази хубава Рибарица smile3534 и такава носталгия ме обзе като видях темата Blush Blush Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
А пък моя мъж е от Тетевен, свекър ми е от Шипково, така че Рибарица е в средата. smile3533Почти веднъж месечно сме там. Наистина е много хубаво.

# 7
  • Мнения: 155
Е, добре де какво толкова й е хубаво на Рибарица? newsm12
 Ето какво си спомням аз...  Confused Селцето е разположено от двете страни на един път, където непрекъснато минават коли. Ако решиш да го прекосиш от единия до другия край трябва все по пътя да движиш. Е, това разходка ли е? Къде ти е чистия въздух? То камиони, то строежи.
Красива е планината и заради нея ще отида пак там. Не можахме да се поразходим  из нея (коремът ми беше голям), а всичко останало не ме впечатли с малки изключения. Къщата, в която бяхме отседнали, хващаше окото- направена с много вкус и с басейн, но с леко неприятни стопани и без собствен санитарен възел. Сутрин се будехме от сочните псувни на овчаря, дето изкарваше животните на паша и псуваше на балкански диалект целия свят. И непрекъснато няк’во возило минаваше и бръмчеше по пътя.  Sad
Горе в комплекс “Рибарица” гледката е красива, но персоналът е зян. Лелята на рецепцията се караше с един сърбин, хотелът беше наполовина обновен, а в кафето сервираха с голяма досада. Така, че социалният живот беше трагедия.  Mr. Green
Ако друг път ходим там ще си наемем вила, ник’ви хотели, ще пропуснем ресторантите- по-добре барбекю и сладки приказки с приятели  Wine Glassи разходки само из планината.

И все пак аз си предпочитам Копривщица.  newsm47

# 8
  • Мнения: 5 228
Рибарица ми е любимото място. За Великден ще ходим , а през лятото сме там почти всеки уикенд.

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
И все пак аз си предпочитам Копривщица.  newsm47

Цяло лято съм там - обади се да пием кафе

А за Рибарица - зависи къде отсядаш, ако нямаш свой имот.
Аз лично не мърдам от Хотел-а като отида - басейн, фитнес, тенис корт, прекрасен парк за разходка, езда - всичко за душата. Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
И все пак аз си предпочитам Копривщица.  newsm47

Цяло лято съм там - обади се да пием кафе

А за Рибарица - зависи къде отсядаш, ако нямаш свой имот.
Аз лично не мърдам от Хотел-а като отида - басейн, фитнес, тенис корт, прекрасен парк за разходка, езда - всичко за душата. Grinning
На Евъргрийн палас ми мирише по така изброените екстри Mr. Green И аз харесвам Рибарица.

# 11
  • Мнения: 790
И аз не харасвам много, много Рибарица. Може би защото бяхме там в една мъгла и дъжд.

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
На Евъргрийн палас ми мирише по така изброените екстри Mr. Green И аз харесвам Рибарица.
[/quote]

Еми хубаво е сега, даже много ми харесва.
Просто ми е писнало да ходя на едно и също място и като отидем до Рибарица(2-3 пъти годишно) и просто все едно съм на друга планета.

# 13
  • София, Младост 3
  • Мнения: 279
ами дайте координати на хотел или къща, де - и аз много съм слушала за това място, но още не сме ходипи...препоръчайте къде да отседнем като решим да отидем - да става и за 3-4 семейства с бебоци...

# 14
  • Мнения: 2 242
ами дайте координати на хотел или къща
Ние си избираме по снимки http://www.bgglobe.net/index.php?s=-767&l=0

Не съм много очарована от Рибарица, определено има много по-интересни места. Да уточня, че не си падаме по пасивна почивка (е преди да се роди щерката). Обикаляме по разни забележителности, мааме гащи по еко пътеки или се забавляваме със спортни мероприятия.

Около 1 май ще идем за три дни с още няколко семейства с деца ... да видим, може пък да си променя мнението. До сега не съм ходила с детето там, дано е подходящо newsm78.

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 11:56 от Slavi

Общи условия

Активация на акаунт