PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 124 392
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 592
Не съм ги пробвала още, Secriss Korea е марката, мисля че е натурална козметика.

# 676
  • Мнения: 2 328
Супер, мерси. Нещо не мога да се престраша да скоча надълбоко в корейската бяла козметика. От Мизон съм доволна, но това е 3 рибки в океана

# 677
  • Мнения: 4 592
Аз съм ползвала доста корейски маски най-вече, мисля че и на тази марка съм ползвала, като цяло съм доволна. То ако нещо не е наред веднага ще усетиш реакция и ще ги махнеш, друго не виждам какво може да стане.

# 678
  • Мнения: 47
Къде е този аутлет? Ако е онлайн ще го изкупя Grinning ... Аз доколкото знам аутлетите са само в рамките на Нидерландия и не доставят извън нея, а и цените не са особено ниски.
Аз съм много доволна от кутията, но все не намирам време да снимам. Тя вече е изчерпана.

Иглощад (близо до Мюнхен),лично аз съм си купувала на тази цена.

# 679
  • Мнения: 2 328
Имате ли смси за ФБ август и the Best?

# 680
  • Мнения: 1 398
Доставката е чак на 20-ти, в понеделник.

# 681
  • Мнения: 1 174
Доставката е чак на 20-ти, в понеделник.
Аз залагам на петък, 6м подред получавам кутията в петък, да видим дали съм права Simple Smile 

# 682
  • Мнения: 2 328
Имам смс за днес, пък да видим. Напоследък Спиди са под всякаква критика.

# 683
  • Мнения: 4 592
Ако пристигнат днес, пишете какво има в скрит текст.

# 684
  • Мнения: 2 024
Позволявам си да нахлуя и аз във вашата темичка, тъй като за пръв път си поръчвам кутия от Good box и всяко мнение ще ми е от полза.
Само дето малко се разочаровах, че доставката на септемврийската кутия ще е чак след 25.09 .Аз ще съм забравила, че съм поръчала нещо.

# 685
  • Мнения: 2 328
GB почиват, затова чак след 25ти Септември.

# 686
  • Мнения: 1 611
Някой да си е взел фул бокса?

# 687
  • Мнения: 2 179
Минавам да си сверя часовника - има ли вече сполучлива кутия с декоративна козметика или още сме на stand by ?

# 688
  • Мнения: 2 328
Не знам дали изобщо си заслужава труда да пиша това. Фб спешъл е боза. Наличието на две пач маски, една за лице и една за шия плюс молив, червило и лак за нокти е недопустимо в тази кутия. Безкрайно съм разочарована.

# 689
  • Мнения: 1 611
Отчаяхте ме, поръчала съм и двете. Не можах да ги взема днес. Май ще приключа с кутиите. В спешъла имаше хубави марки анонсирани.

Общи условия

Активация на акаунт