може ли захарин?

  • 1 413
  • 14
  •   1
Отговори
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Винаги отзивчиви мами, имам един въпрос, които ми го зададе на скоро една позната и обещах да попитам и вас!
Може ли във водичката на бебчето да се слага захарин вместо захар и кой от двата варианта, за подслаждане е по-добър!

Знам, че не се препоръчва даването на водичка и изобщо подслаждането, но тя е в отдалечен град и колкото и да и говоря - все тая, кара си по старому.

# 1
  • Мнения: 8 505
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.

# 2
  • Мнения: 1 489
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.
На същото мнение съм.

# 3
  • Мнения: 513
Без захарин  Naughty

# 4
# 5
  • Мнения: 442
най-добре да не подслажда! и никакъв захарин Naughty. на голямата дъщеря не й давам даже боза (която тя много обича), само защото се прави със захарин.

# 6
  • Мнения: 394
Абсолютно-НЕ.По-добре захар,въпреки че най-добре е да свикне на чиста водичка.

# 7
  • Мнения: 46 492
Аз съм против всякакво подслаждане на напитки/храна на деца.
Няма никакъв смисъл ...

# 8
  • Мнения: 6 472
Аз също съм против подслаждането, а за захарин изобщо и дума не може да става!!!! Той е вреден за възрастен човек, а какво остава за мъничко бебче.

# 9
Никакъв захарин само захар, но аз спрях да слагам захар, когато бебко беше на 4 мес. Просто пробвах дали ще пие водата без захар.След като установих, че я пие натюрел, сладостите ги отстранихме.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.
Абсолютно подкрепям

# 11
  • Мнения: 1 427
Никакъв захарин,захар,а най-добре и вода да не дава!Но все пак от захарина и захарта,захарта е по-малкото зло!

# 12
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Много ви, благодаря мами! Както, винаги сте много отзивчиви! Затвърдихте мнението ми
Целувки на всички!!!  newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
Пак научих нещо ново от вас.Ей страшни сте   bouquet

# 14
  • Мнения: 350
Неееее, за бога. Всички подсладители са много вредни. И изобщо не е нужно да се слага и захар - виж препоръките на Световна здравна организация има ги и във форум Кърмене и захранване - БИблиотека.
Ако ще слагаш нещо - то поне да са ампули стерилна глюкоза от аптеката!

Общи условия

Активация на акаунт