Приблизително 10 неща, с които вашите жени ви дразнят

  • 4 424
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
1. Винаги чисти когато съм си вкъщи и даже ме чака да се върна за да започне. Ей туй ще ме изкара от равновесие някой път.

Ааа сетих се и още нещо ... имам си един ТИГАН  Shocked Ама един готин такъв, лъскав, с тефлоново покритие  chef. Та след всяка употреба аз си го закачам на стената, да си виси и да не се драска, а тя при първа възможност (докато не гледам #Cussing out #Cussing out) го мята в един шкаф и слага разни работи отгоре му и така ми го драска. Иначе идеалното ми тиганче, взело да се превръща в ебати надрасканото тиганче. Еййййй много ме дразни т'ва #Crazy #Crazy #Crazy. Шъ съ побъркам. #Crazy #Crazy

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 12:53 от sadjoker

# 31
  • Мнения: 878
ehehehehe,goljam maitap tuka  Joy

# 32
  • Мнения: 1 925
Много го дразни разсеяността ми, която е семейна четра - метнала съм се на баща ми - постоянно забравям нещо  Blush
Окупирам телевизора с филми и сериали  Mr. Green Задължително трябва да работи ТВ-то, дори, когато съм в кухнята и съм си пуснала радио  Mr. Green
Дразни се, когато говоря за работата ми
  Twisted Evil

# 33
Ей това ме дразни в жените - отговарят вместо мъжете си и то без да ги патат.... #2gunfire

# 34
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
А такаааааа....
ами признавам без бой:
1. Той- натура яка, аз - хилка и половина. Той един път ще реши да покаже нежност, а аз почвам да охкам - боли ме, сърби ме, топло ми е, студено ми е, по-полекаааа...
2. Изпускам дребни предмети. Хич не знам защо. Ама като издрънчат той се  #Cussing out.
3. Спъвам се като вървя;
4. Забравям да взема за детето кърпички, когато излизаме навън (прочем, все по-рядко);
5. Много често вечер ме боли глава или съм много изморена. Няма майтап, истина си е в повечето случаи;
  Има и други неща, но не си ги признавам без бой.

Общи условия

Активация на акаунт