А кога усетихте бебето за първи път?

  • 20 644
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 401
И аз в началото на 18 г.с. късно вечерта с 3-4 силни подскоци от ляво. Скоро ти предстои, ще видиш!   bouquet

# 31
  • Мнения: 318
Ами аз още мога да кажа, че не съм усетила нищичко......Нямам търпение да ги усетя тия пепрудки и аз. Я да питам има ли значение дали мама е по-пълничка и времето на усещане на бебето?

# 32
  • там край реката
  • Мнения: 153
В началото на 5 -тия месец.Тъкмо се бях притеснила,че нищо не усещам.Колежките около мен постоянно ми повтаряха,че с второто дете се усещало по-рано,че не можело да не го усещам вече и т.н.Направо ме бяха побъркали!И тъкмо като влизах в 5 месец го усетих.Усещането е невероятно,просто няма как да го сбъркаш с нещо друго!

# 33
  • там край реката
  • Мнения: 153
Ами аз още мога да кажа, че не съм усетила нищичко......Нямам търпение да ги усетя тия пепрудки и аз. Я да питам има ли значение дали мама е по-пълничка и времето на усещане на бебето?
Няма нищо общо с пълнотата на мама  Laughing.Ще си го усетиш бебчето и ще се почувстваш прекрасно....

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз миналата седмица за 1ви път усетих бебка  Two Hearts
Усещането поне при мен беше много приятно едно такова гъделичкащо мърдане много много приятно усешане не може да се опише просто. Пожелавам ти по скоро да го усетиш  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт