Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 727
  • 227
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Lancôme е една от най-известните и луксозни козметични марки в света. Известна e както с иновативните си продукти в грижата за кожата, така и с качествената декоративна козметика.

Изберете между хидратираща грижа за кожата и революционна технология в грима и се уверете лично в техните качества.

ÉNERGIE DE VIE

Днешната жена живее живота си на бързи обороти, защото не иска да прави компромиси и иска да се радва на всичко. Натовареното ежедневие и умората обаче неизменно оставят своя отпечатък върху лицето. Затова Lancôme предлага, вместо да сменяте начина си на живот, да положите подходящите грижи за кожата си. Решението е Énergie de vie.
Énergie de vie предлага лесен и ефективен ритуал – подхранване и концентрирана хидратация с антиоксидативни активни съставки за свежа реенергизирана кожа, сияеща от здраве.



- Изглаждащ перлен лосион
Този изненадващ лосион съдържа огромен брой прозрачни и малки перли в множество размери. Подхранващото усещане на олио е съчетано с интензивната свежест на вода за прилив на енергия.

- Изглаждаща и подсилваща сиянието течна грижа
Цялостна, всичко в едно, грижа за кожата, разработена да бъде свежа като лосион, концентрирана като серум и изключително хидратираща. Снабдена с хидратиращи, анстиоксидативни и енергизиращи активни съставки, тази грижа оставя кожата с усещане за свежест и сияние, като има изглаждащ и уплътняващ ефект.

- Нощна възстановяваща маска
Възстановяващата грижа за кожата се нанася след натоварен ден или като силно възстановяваща грижа. Нейната текстура се превръща във вода върху кожата, като понижава температурата си до 1.8 C° и придава мощно усещане за свежест. Нейната формула спомага да се подсили естествената бариера на кожата и да поддържа оптималните нива на хидратация.

Énergie de vie е перфектен избор за дамите във възрастовата група 25-35.


GRANDIÔSE LINER

Защото перфектната очна линия е винаги на мода.
Това е една от най-добре пазените тайни сред гримьорите – прецизно извити четки за лесно нанасяне, креативност и по-красиви очи.



Със своята извиваща се под 35 градуса четка, очната линия Grandiôse мигновено опростява техниката за по-лесно нанасяне. 35 градуса, изразени в 360 градуса  креативност.  
Лиса Елдридж, криейтив гримьора на  Lancôme, е използвала своята експертност и знания, за да определи точния ъгъл, необходим за перфектно прецизно нанасяне.

Апликторът на очната линия Grandiôse може да се извива чрез специалната си ос и да се използва по два начина – прав и извит. Всичко е възможно в наклонената позиция, когато очната линия може да достигне горната линия на миглите по-лесно и по-прецизно, в посока от вътрешния към външния ъгъл на окото. Техниката е лесна и опростена, неограничена във възможности за креативност.

Очната линия Grandiôse има също и изключително тънък връх (само 0.2 мм) от найлонов микрофибър и смолиста текстура – две важни характеристики за абсолютна прецизност на линията. Това е очна линия, при която връхчето ще се напои точно толкова, колкото е необходимо, когато го потопите във флакончето.

Плътно тъмни и наситено матови, пигментите създават необикновено красив резултат върху кожата. Налична в 3 наситени цвята – карбоновочерно, сапфиреносиньо и плътно кафяво, предлагащи лукс и дълготрайност без размазване.



Сега петима от потребителите на BG-Mamma ще имат възможност лично да се уверят в качествата на продуктите, но срещу обещанието да споделят своите впечатления и резултати във форума.

Напишете в коментар как хидратирате своята кожа или какви са затрудненията, с които най-често се сблъсквате в желанието да имате перфектната очна линия.
Три от вас ще получат течна грижа и нощна маска Énergie de vie, а две дами ще могат да експериментират на воля с очната линия Grandiôse.

След изпращане на продуктите темата ще бъде отворена за отзиви, коментари и снимки.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 11:15 от Адри́

# 1
  • Мнения: 5 679
Използвам хидратиращ крем и лосион. А колкото до очната линия - трудността идва от клепнал клепач  Confused

# 2
  • Мнения: 528
В момента хидратирам кожата си с дневен и нощен крем Lancome Hydra zen и съм много доволна. Този нов продукт определено буди у мен интерес и съм сигурна, че ще е още по-добър. Аз съм на 27 години и перфектно бих влязла във възрастовата група, за която са подходящи новите продукти на марката. Имам нужда от добра грижа за кожата си, тъй като покрай новородената си дъщеря имам доста безсънни нощи, а това определено се отразява на вида на кожата ми.
Колкото до очната линия, аз не ползвам такава, но в никакъв случай не е, защото не се харесвам с нея или не ми допада - напротив! Правила съм опити с много марки очни линии, но не мога да се справя с нанасянето. Никога не става идеална линията, колкото и да се старая. Ще ми бъде любопитно да пробвам тази, писецът й изглежда изключително удобен. Може би най-накрая и аз ще започна да слагам така харесваната очна линия от мен.  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 13:22 от matahari

# 3
  • Мнения: 662
Здравейте!

Хидратирането е основна част от грижата за кожата ми, но само козметичните продукти не са достатъчни, затова се старая да поемам достатъчно количество вода, особено през летните месеци.
Паралелно с това, използвам тоник и подходящи за моята кожа кремове.
Харесват ми и продуктите на билкова основа, защото са лесни за употреба, абсорбират се лесно от кожата и не предизвикват раздразнение.
Разгледах серията Énergie de vie и съм впечатлена от нощната възстановяваща маска, а и попадам в уточнената възрастовата група.


Относно очната линия-това ми е болна тема. Много харесвам резултатите, когато ползвам очна линия, но докато ги постигна, се изнервям, а и губя немалко време. Simple Smile
Или четката ще е със стърчащи косъмчета, или моливът ще е неравномерно подострен.
Определено бих се възползвала от възможността, да изпробвам Grandiôse, защото ми изглежда много лесен за ползване и опростяващ процеса по нанасяне.
Впечатлена съм от вида и описанието на очната линия, изглежда много креативен продукт!

# 4
  • Мнения: 29 254
Хидратирам кожата си първо като пия много вода и съдо ползвам хидратиращ крем.  Simple Smile
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи. Колкото и да се старая, не мога да поставя очната линия симетрично на двете очи и не се получава добре. Затова за момента съм се отказала от експерименти, но никога не е късно да се започне отново!  Peace Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 093
Задължително почиствам кожата с лосион или мицеларна вода. През деня слагам крем със слънцезащитен фактор, а вечерта нанасям хидратиращ серум предимно в околоочната част. Проблемът ми е, че имам чувствителна и склонна към омазняване кожа, а хидратиращите продукти са доста мазни. Не мога да се справям добре с околоочната линия, а би било добре да мога, тъй като рядко имам време за сенки на очите.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте,
От години ползвам предимно козметика на Lancome и любима ми е серията Hydra Zen, с която хидратирам кожата си. Другото важно нещо за хидратирането е пиенето на много вода. Задруднението, което имам при нанасянето на очна линия е постигането на симетрия на двете очи. Много бих искала да тествам продуктите и с удоволствие ще споделя резултатите, ако ме изберете Simple Smile

# 7
  • Мнения: 608
Хидратирам кожата си като изпивам  от 8 до 10 чаши вода дневно и ползвам  добре подбрана козметика – тоник, крем, околоочен гел.

# 8
  • София
  • Мнения: 803
Хидратиращ кожата си с повишен прием на течности, кремове за лице и от време на време с маски.
Очна линия никога не съм ползвала, само моливи.

# 9
  • Мнения: 818
За моята кожа вече полагам много повече грижи ,отколкото в минали години.Първо -пия много вода,ям много плодове и зеленчуци.Винаги първо почиствам кожата,а след това ползвам кремове с хидратиращ ефект,ползвам и качествена козметика

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 633
Хидратирам кожата си с пиене на много вода и хапване на плодове и зеленчуци. Кожата ми е свръх мазна и не смея да ползвам никакви кремове, а вече съм на възраст и трябва да ползвам някакви козметични продукти , за да не стана като шарпей Simple Smile

Очната линия ми е трудна за ползване, защото нямам точна ръка и след n на брой опити , успявам що годе да докарам симетрични линии Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 545
Моята кожа на лицето е смесена и обикновено хидратирам сухите участъци с крем. При очната линия проблем винаги ми е било самото нанасяне и от няколко години не съм слагала.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Хидратирам кожата си като пия поне 2 л. вода дневно,
използвам хидратиращи кремове и маски.

   Очна линия нанасям много трудно.Не ми се получава - слагам, трия,
изнервям се и почти никога не са ми еднакви линиите на двете очи Laughing.

# 13
  • София
  • Мнения: 709
Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност за мен, затова съм ползвала само молив досега Crazy

# 14
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Опитвам се хидратирам кожата си като веднъж в седмицата ползвам хиртатираща маска за лице. Всеки ден преди лягане ползвам хидратиращ крем. Що се отнася до очната линия - ползвам под формата на писалка/маркер, тъй като не мога да нанасям равномерно. Предпочитам да се трие лесно при грешка  Crazy
Освен това нанасям само отдолу на окото, а не върху клепача. Да не личи, че не е права очната линия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт