Боя, която покрива белите коси...има ли такава?

  • 11 310
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Изведнъж, преди няколко години ми се появиха няколко... много бели косъма  #Cussing out, а съвсем скоро и един цял кичур-остарявам явно ooooh!. Поради тази причина в момента съм руса (не се харесвам особено), а по принцип съм с червена коса. Немога да намеря подходяща боя, която да "хване" и на бялото, а според някой фризьори няма такава боя, освен черна. Дали? Ако е така-загубена съм newsm45

# 1
  • Мнения: 13 512
Изведнъж, преди няколко години ми се появиха няколко... много бели косъма  #Cussing out, а съвсем скоро и един цял кичур-остарявам явно ooooh!. Поради тази причина в момента съм руса (не се харесвам особено), а по принцип съм с червена коса. Немога да намеря подходяща боя, която да "хване" и на бялото, а според някой фризьори няма такава боя, освен черна. Дали? Ако е така-загубена съм newsm45

Точно така-няма такава боя, освен тъмната. Аз имам същият проблем и съм опитвала какво ли не! сЕГА СЪМ С НОВА ТЕХНИКА.... РУСА, НА КИЧУРИ  , светли кичури на по-тъмна основа. Така почти не се забелязват белите коси.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 003
Не е вярно, че само черна боя "хваща". Аз съм на 50% с побеляля коса Cry и съм пробвала успешно всякакви червено-кафяви гами  Crazy, а сега тъмно русо.
Да не се боядисваш с безамонячни, те не "хващат" белите коси.

# 3
  • Мнения: 554
Майка ми е руса и й хваща боята ... няма проблем с боите. Даже българските й хващат.

# 4
  • Мнения: 7 186
Всякакъв цвят боя би трябвало да хваща. Пробвай с по- силна- професионална, безамонячните нямат толкова добра покривност.

# 5
  • Мнения: 13 512
Не е вярно, че само черна боя "хваща". Аз съм на 50% с побеляля коса Cry и съм пробвала успешно всякакви червено-кафяви гами  Crazy, а сега тъмно русо.
Да не се боядисваш с безамонячни, те не "хващат" белите коси.

Не, с Л'Ореал се боядисвам. Пробвала съм и Шварзкоф. При мен проблема е един кичур на бретона, който се получи от стрес. Той е по-различен от останалата  коса...казват, че е кух косъм, който не се поддава и е така. Останалите бели коси се боядисват, няма проблем

# 6
  • Мнения: 2 609
Не се боядисвам с безамонячни. Какви ли не марки съм пробвала, не става и не става Rolling Eyes. Аз ли нещо не съм в ред  Crazy, защо така при мен?

# 7
  • Мнения: 6 886
Всякаква боя би трябвало да хваща. Аз си купувам обикновена от магазина, сама се боядисвам и пак си ме хваща. Е да, тъмен е цветът ако има значение, но би трябвало и светлите да хващат, нали са бои все пак. И освен това на някои от кутийките изрично си пише, че "покриват бели коси".

# 8
  • Мнения: 4 710
Препоръчвам ти Янсей( около 8 лв излиза с окисилителя )...тази марка е боята,испанска беше ако не се лъжа,но има поне 10 вида червени и покрива много добре

# 9
  • Мнения: 2 609
И освен това на някои от кутийките изрично си пише, че "покриват бели коси".

То това че пише за мен си е чиста реклама, след като изпробвах и не се получи. Stop
Иначе цвета на цялата ми коса става хубав, но пусто тези белите, че и на кофти места са Crossing Arms.

А тази испанската, ще я потърся. Peace

# 10
  • Мнения: 1 063
А, че и аз имам някой друг бял косъм, но безамонячната на Loreal чудесно ми ги покрива!

# 11
  • Мнения: 6 886
То това че пише за мен си е чиста реклама, след като изпробвах и не се получи. Stop
Ами не знам, честно. На мен ми ги покриват наистина. Може и да останат 1-2 косъмчета, но това е най-вероятно защото не се боядисвам съвсем като хората. Наистина не мога да си представя как така не те хваща боята.

# 12
  • Торонто
  • Мнения: 837
Пробвай обикновена българска боя не е нужно да е скъпа за да покрие белите ти коси. Важно е да е амонячна въпреки нашумелите в последно време реклами на безамонячните бои. За червен цвят може да пробваш Галант 3.52 (средночервен е не е много тъмен), Престиж 220. А за рус Престиж 211 - с лек пепляв нюанс.

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А, че и аз имам някой друг бял косъм, но безамонячната на Loreal чудесно ми ги покрива!
Аз също имам доста бели косми и Кастинга се справя безпроблемно с тях.

# 14
  • Мнения: 5 475
Всякакъв цвят боя би трябвало да хваща. Пробвай с по- силна- професионална, безамонячните нямат толкова добра покривност.

Аз съм сменила всички гами от русо до червено и не съм имала проблем с белите коси.Безамонячната боя  на Loreal се е справяла идеално !
 

Общи условия

Активация на акаунт